lesnespa-ikona
Anna Chodacka
15/06/2016

Wiosenne przebudzenie w Leśnym SPA

Często po zimie jesteśmy zmęczeni, przygaszeni i bez energii. Nie bez powodu mówi się o „wiosenny przesileniu”. Doskonałym sposobem na wejście w wiosenne tory jest odpowiednio dobrany, dodający energii zabieg w SPA

Oferta SPA w Polsce, rynku, który rozwija się niezwykle dynamicznie jest z każdym rokiem coraz bogatsza. Obiekty prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych zabiegów, „opakowanych” w egzotyczne nazwy, aby zachęcić klientów do skorzystania z ich oferty. Przed wyborem zabiegu warto dowiedzieć się, co konkretnie kryje się pod egzotycznie brzmiącą nazwą i wybrać miejsce godne zaufania. Ze względu na wyłącznie dobre doświadczenia zdecydowałam się na zabieg „Wiosenne przebudzenie” w Leśnym SPA, w Krakowie.

Wiosenne preludium do zabiegu


Idealnie, jeśli mamy do dyspozycji 3h na zbieg. Dlaczego? Bo warto przed właściwą jego częścią zrelaksować się w strefie wellness, gdzie do dyspozycji mamy kameralny basen z przeciwfalą, saunę suchą i łaźnię parową. Taki relaks przed zabiegiem powinien trwać około godziny, dzięki temu mamy czas wyciszyć umysł, zapomnieć o sprawach dnia codziennego i oddać się przyjemności. Taka praktyka ma też wartość dodaną: skóra poprzez saunę oraz oddziaływanie wody przygotowywana jest do zabiegów.

Wiosenne przebudzenie


Zabieg „Wiosenne przebudzenie” jest wykonywany na bazie arbuza. 30 minut wykwalifikowany fizjoterapeuta poświęca na relaksacyjny masaż ciała, szczególną uwagę poświęcając plecom i szyi. Górny odcinek kręgosłupa, ze względu na pracę, bardzo często siedzącą narażony jest na przeciążenia i urazy. Taki masaż sprawia, że ciało z każdym ruchem jest coraz bardziej odprężone a mięśnie rozluźnione. Jakość zabiegu zależy też od umiejętności specjalisty, który zabieg wykonuje. Odpowiednia technika wykonywania masażu jest istotna i kluczowa dla powodzenia zabiegu. Świetne przygotowanie oraz profesjonalizm specjalistów z Leśnego SPA gwarantuje zadowolenie z zabiegu.

Po masażu następuje 30 minutowy peeling arbuzowy całego ciała. Peeling jest gruboziarnisty, ale trzeba przyznać, że jego intensywne wcieranie powoduje momentami dyskomfort. Niewątpliwie łagodzi go piękny, ale niezbyt intensywny zapach arbuza oraz uczucie napływającej do ciała energii! Pobudzone poprzez intensywny peeling mięśnie aż rwą się do działania!

Po zakończonym zabiegu należy odczekać chwilę a następnie udać się pod prysznic.

Wiosenny relaks po zabiegu

Po prysznicu zostałam zaproszona do strefy relaksu, gdzie podano mi koktajl na bazie arbuza a także na życzenie – wodę mineralną oraz zieloną herbatę. Zdecydowanie polecam uzupełnić płyny po dwugodzinnej procedurze. Skóra po zabiegu jest niezwykle gładka i pachnąca. Jak już wspominałam zapach jest bardzo dyskretny i nie przeszkadza. Po niemal 2,5 godzinach tylko dla mnie poczułam się wypoczęta, zrelaksowana a jednocześnie pełna energii. Co więcej – wypoczęły nie tylko moje ciało, ale także umysł.

„Wiosenne przebudzenie” zdecydowanie nosi właściwą nazwę!

Hotel City SM Business & SPA S.C.
ul. Gajowa 16
30-426 Kraków (Borek Fałęcki)
tel. (12) 266 60 26 recepcja Leśne SPA
tel. komórkowy: 602 622 887
tel. (12) 266 60 21 recepcja Hotel City SM
E-mail: lesnespa@lesnespa.pl

lesnespa-ikona
lesnespa-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.