spa
Redakcja
10/11/2022

Ekspertka radzi, jak zadbać o skórę jesienią

Po wakacjach skóra chce pić, a jesienny wiatr i sezon grzewczy jeszcze to wzmagają. Ty musisz zadbać zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Zatem jesienią, po powrotach z urlopów, warto zadbać o regenerację skóry. Oto zabiegi polecane przez Magdalenę Cherkowską, manager Pałacowego SPA w Pałacu Mortęgi.

Oczyszczanie i złuszczanie

Pierwszym krokiem do regeneracji skóry po lecie powinno być dokładne oczyszczenie i złuszczenie. Pozwoli to usunąć martwy naskórek, odświeżyć cerę i pozbyć się drobnych przebarwień posłonecznych. Tutaj z pomocą przyjdzie nam AQUAMETIQ hydra prime, czyli jadeitowe oczyszczenie wodorowe kwasowe. To absolutnie innowacyjne urządzenie stworzone z myślą o wielowymiarowym podejściu do pielęgnacji oczyszczającej oraz anti-ageing. Antyoksydacyjna moc tzw. mezoterapii wodorowej prowadzi do neutralizacji wolnych rodników, głębokiej eksfoliacji oraz nawilżenia tkankowego.

mezoterapia

Regeneracja

Po oczyszczeniu czas na regenerację. Niesamowicie skuteczną, szybką, efektywną i mało inwazyjną metodą będzie Activ Therapy INDIBA®. To innowacyjna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg pozwala na natychmiastowe ujędrnienie skóry twarzy, hamuje procesy starzenia skóry. INDIBA® to unikalna terapia, której celem jest doprowadzenie do tkanek termicznego oraz nietermicznego prądu – wszystko za pomocą specjalnie opracowanych elektrod.

Działanie technologii Indiba w połączeniu z terapią manualną prowokuje organizm do odbudowy na poziomie komórkowym! Zniszczone, zdegenerowane komórki zostają zastąpione nowymi, zdrowymi. Efektem jest zdecydowanie szybsza regeneracja tkanek, a więc ich odbudowa.

Nawilżenie i dotlenienie

Podstawą pielęgnacji i zdrowego wyglądu jest nawilżenie. Na co dzień warto o nie zadbać odpowiednimi kosmetykami oraz zbilansowaną dietą, a jesienią – postawić na zabiegi pielęgnacyjne, które przywrócą właściwy poziom nawodnienia i dotlenienia skóry. Przesuszona skóra staje się wiotka, traci elastyczność i jędrność, co przyczynia się do powstawania zmarszczek i szybszego starzenia się cery.

Doskonałym rozwiązaniem będzie innowacyjny zabieg Komórkowej Bioinfuzji Tlenowej BioOxy Infusion. To wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, za pomocą czystego powietrza. Metoda Infuzji Tlenowej wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i spektakularny sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen dzięki specjalnej głowicy Oxy Massage.

Za sprawą synergicznego połączenia technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermokosmetycznym zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich zabiegów inwazyjnych. Metoda iniekcji BioOxy Infusion, wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Skorzystaj z konsultacji ze specjalistą Pałacowego SPA

Magdalena Cherkowska
Manager SPA

spa
spa

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.