cgdfedfg
Redakcja
01/06/2012

Kobiecy sposób na Euro

Nieuchronnie zbliża się czas, kiedy nasi panowie na miesiąc zapomną, że mają żony i dzieci a po powrocie z pracy będą zasiadać przed telewizorem zapominając o wszelkich obowiązkach. Trudno się dziwić. Euro 2012 to święto dla zagorzałych miłośników piłki nożnej. Wiele pań podzieli pasję swoich mężczyzn, ale co z tymi, które wolą inne rozrywki?

Wiele z nas z zainteresowaniem będzie obserwować zmagania piłkarzy, zwłaszcza naszej drużyny narodowej. Część kobiet zainteresuje się sposobem prezentacji i promocji naszego kraju oraz całym wydarzeniem jako ciekawym zjawiskiem socjologicznym. Jednak nie oszukujmy się,  większość z nas na czas Euro20112 zamieni się w zaopatrzeniowca dostarczającego piwo i chipsy i nawet jeśli znamy się na futbolu, nasze zdanie w tej kwestii na pewno nie będzie się liczyć. Dlatego warto się zastanowić, jak spędzić ten miesiąc, aby nie oszaleć. Należy tylko uświadomić sobie kilka rzeczy. W czasie Euro nasi panowie chcą mieć święty spokój. Najchętniej spędzą ten czas ze swoimi kolegami a ich skłonność do spojrzenia na nasze potrzeby bardziej przychylnym okiem na pewno wzrośnie. Chyba należy ten fakt wykorzystać.

Z pewnością każda z nas ma swoje marzenia, które w natłoku codziennych zajęć ciągle odsuwane są w czasie. Może właśnie, kiedy nasi panowie zajęci będą swoją pasją jest szansą na realizację własnych marzeń, pragnień i planów. Kiedy ostatnio byłaś w teatrze na koncercie czy w kinie lub w galerii?  Może warto przejrzeć aktualny repertuar przeanalizować premiery, które cię ominęły i spróbować nadrobić zaległości kulturalne.

- Bez obawy  zaplanowaliśmy spektakl „d_o_w_n_u_s” w czerwcu. Jesteśmy przekonaniu, że bez względu na czas, spektakl o sprawach ważnych znajdzie swoją publiczność- informuje Madalena Chaszczyńska, producentka sztuki „d_o_w_n_u_s” wystawianej w Teatrze Ludowym w Krakowie. Po spektaklu czy seansie filmowym w towarzystwie przyjaciółki możemy bez pośpiechu wypić kawę i porozmawiać o wszystkich bolączkach tego świata. Niejedna z nas marzy o kursie językowym, kursie tańca czy przeczytaniu kilku wartościowych książek. Nadszedł być może czas, kiedy nikt nam w tym nie będzie przeszkadzał,  a może nawet nie zauważy naszego kulturalnego odlotu. Euro dla kobiety to idealny moment, żeby zrobić sobie kilka dni wolnego i wykorzystać ten czas na spełnienie własnych zachcianek. – Dla pań przygotowaliśmy w czasie Euro ciekawe pakiety pobytowe, jeden  z truskawkami w tle, inne z zabiegami. Na upały polecamy nowość – masaż zimnymi kamieniami – zachęca Dagmara Leja z  hotelu Dosłońce Conference & SPA.

Możliwości znalezienia dla siebie odpowiedniego cenowo pakietu, dostosowanych do naszych potrzeb zabiegów kosmetycznych czy relaksacyjnych jest ogromna. Ośrodki prześcigają się w przygotowywaniu ciekawych propozycji, które pozwolą nam zredukować wagę, poprawić stan skóry czy po prostu zrelaksować się i odpocząć Zazwyczaj wejście do strefy SPA wliczone jest w cenę pobytu. Można skorzystać tu z basenu, jaccuzi czy sauny. Musimy pamiętać, że czas spędzony  w ośrodku  SPA to nie skrajny egoizm ale inwestycja w nasze zdrowie a zwłaszcza w psychikę. A masaż,  aktywność ruchowa w basenie, nordic walking, tenis czy po prostu spacer pomogą nam lepiej pracować i oddawać się swoim obowiązkom po powrocie do domu.

cgdfedfg
cgdfedfg

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.