hotel4s
Ela Makos
29/06/2017

Leśne SPA: Odprężające spotkanie z naturą

Tętniące życiem miasto, a w nim miejsce, w którym można się wyciszyć, uspokoić i poddać kojącemu, leśnemu klimatowi. Leśne SPA to nie tylko sposób na relaks, ale i szansa na krótką podróż do świata natury.

Przechadzając się wokół krakowskiego Hotelu City można zauważyć, że to miejsce znacznie różni się od innych. Zieleń nawiązująca do tematyki mieszczącego się wewnątrz Leśnego SPA stanowi dopiero niewinną zapowiedź tego, co znajdziemy w poszczególnych pomieszczeniach, pełnych świeżości i natury.

W kojących barwach

W tym lesie pogoda dopisuje zawsze, a poziom naszego odprężenia rośnie wraz z ilością spędzonego tam czasu. Jedno jest pewne, w Leśnym SPA rządzi natura i relaks. Wspomniany relaks zagwarantują nam jednak nie tylko profesjonalnie wykonane zabiegi, ale i barwy – zieleń, beż, brąz i wiele innych kolorów, dzięki którym będziemy mogli jeszcze lepiej się odprężyć.

Coś dla oczu

Naturalne dekoracje oraz wspomniane barwy stanowią jednak wyłącznie część tego, na co warto zwrócić uwagę. Spore wrażenie robią tam przede wszystkim kasetony, na których widnieją piękne krajobrazy. Oddając się pod opiekę specjalistów możemy równocześnie cieszyć oko widokami. Co ważne, niczym nie ustępują one naturalnym pejzażom, które mamy okazję obserwować podczas spacerów na łonie natury.

Czarują zapachem

Leśne SPA działa na swoich klientów nie tylko poprzez prozdrowotne i relaksacyjne zabiegi czy naturalne otoczenie, dzięki któremu możemy się przenieść daleko od miejskiego zgiełku, ale i przez zapach, który wydziela się wewnątrz. Zamykając oczy możemy poczuć jak pachnie las, poczuć aromatyczną woń kwiatów czy kory drzew, na których akurat pojawiła się żywica. Wystarczy jedynie dać się ponieść naturze…

Dla ciała i dla ducha

Razem z tym aromatem dostarczamy swojemu organizmowi również jonów, które są dla niego bardzo cenne. Sporym wsparciem w ich przyswajaniu jest tężnia solna.

Tężnia to jednak wyłącznie niewielki fragment tego, czego możemy doświadczyć w Leśnym SPA. Poza zabiegami, które znajdziemy w bogatej ofercie SPA warto również pozwolić sobie na chwilę relaksu w łaźni parowej, saunie fińskiej czy jacuzzi, a także skorzystać ze swim SPA.

Ci, którym ciągle będzie mało buszowania po tym krakowskim lesie powinni również sprawdzić, jak wygląda seans w kapsule SPA czy też skorzystać z kąpieli lub okładów wyszczuplających Guamu oraz oddać się wielu odprężającym rytuałom.

Więcej informacji na: www.lesnespa.pl

hotel4s
hotel4s

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. harley 29/11/2017 21:34

    CytujSkomentuj

    SPA w lesie to musi być coś :) Ja odkryłam hotel SPA w Bydgoszczy i wróciłam jak nowo narodzona!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.