lesnespaikona
Redakcja
19/06/2012

SPA w mieście

Dziś coraz częściej szukamy odpoczynku w mieście. Leśne Spa znajduje się przy Hotelu City SM w Borku Fałęckim – spokojnej, zielonej dzielnicy Krakowa, która gwarantuje ciszę i relaks

Leśne SPA to wSPAniałe miejsce, już w pierwszym roku działalności Spa, obiekt otrzymał drugie miejsce w Polsce w konkursie wSPAniałe Spa na Najlepszy Ośrodek Biologiczny w Polsce, a podczas tegorocznego konkursu utrzymał zasłużone drugie miejsce w  tym ogólnopolskim konkursie. O  najwyższej, jakości  usług przede wszystkim świadczą jednak pochlebne opinie naszych klientów.

W Leśnym Spa można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, odmładzających i relaksujących, ale nie tylko! To doskonałe miejsce dla romantyków z bogatą ofertą masaży, rytuałów i pakietów  dla par. Wspaniałe miejsce dla przyjaciółek i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest też doskonale przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych.

Wyrusz z nami w wSPAniałą leśną przygodę,
w głąb siebie, w stronę relaksu i piękna.

*  *  *

ZAPRASZAMY DO LEŚNEGO SPA
www.lesnespa.pl
tel. 012 266 60 26

lesnespaikona
lesnespaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.