Farmona_Kraków
Dagna Starowieyska
02/03/2011

Masaż Galangan na cztery ręce

W hotelu SPA Farmona w Krakowie można wybrać wiele niezwykłych i unikalnych zabiegów. Redakcja EksMagazynu postanowiła kilka z nich przetestować. Oto wrażenia z pierwszego – masażu Galangan na cztery ręce

Już pierwsze wrażenie po wizycie w Farmonie pozwala się odprężyć i poczuć, że za chwilę nadejdzie czas na relaks. Bo wizycie w szatni, w której można spokojnie pozbyć się ubrania, zmyć makijaż i wziąć prysznic, znajdujemy się w „przedpokoju” – przed masażami. Obsługa częstuje nas pachnącą zieloną herbatą, a w tle rozbrzmiewa uspokajająca muzyka. Po chwili masażystka prosi nas do gabinetu zabiegowego.

Luksusowy masaż wykonywany jednocześnie przez dwie terapeutki w rytm tradycyjnej balijskiej muzyki. Partie ciała masowane są równomiernie przez każdą z masażystek, co sprawia, że już po pierwszych minutach czujemy się odprężeni i całkowicie zapominamy o wszystkim, oddając się wyłącznie przyjemności. Masaż na cztery ręce łączy właściwości relaksujące i energetyzujące. Przyjemnemu odprężeniu towarzyszy uczucie regeneracji sił psychicznych i fizycznych. Masaż trwa ok. godziny, po nim skóra ciała jest wyraźnie gładsza i bardziej miękka, a organizm lekki i wypoczęty – jak co najmniej po leniwym weekendzie.

Masaż Galangan na cztery ręce to jeden z tradycyjnych azjatyckich masaży dostępnych w Farmonie. Fenomen ludzkiego dotyku został odkryty tysiące lat temu w krajach wschodnich. Powstały tam liczne szkoły masażu, z których każda odznacza się niepowtarzalnym charakterem. Szkoła indonezyjska wyróżnia się holistycznym podejściem do pracy nad ciałem. Masaż jest w niej rozumiany jako swoiste doświadczenie, które przynosi fizyczną i mentalną odnowę oraz uaktywnia wewnętrzne siły witalne. Indonezja, kraj we mgle, to kolebka technik manualnych, przynoszących niezwykłe doznania zarówno dla ciała, jak i ducha.

Zabieg:
*Masaż Galangan na cztery ręce
*czas – 1 godzina
*cena 270 zł

*Wykonać go można w:
Farmona SPA&Wellnes
30-443 Kraków, ul. Jugowicka 10 C
tel +48 12 252-70-70
fax +48 12 252-70-71

Farmona_Kraków
Farmona_Kraków

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.