urodaikony123nowe
Redakcja
01/10/2012

Nowość w Grodzkiej SPA

Grodzka9 Day Spa & Massage w Krakowie zaprasza na zabiegi wykonane rewelacyjnym urządzeniem Trio x7, które modeluje sylwetkę i redukuje zmarszczki. Do 15 grudnia można skorzystać z 50 proc. rabatu!

Urządzenie, o którym mowa to doskonała wiadomość dla wszystkich pań, które poszukują skutecznej metody, która zredukuje efekty starzenia się skóry, ujędrni ją i pomoże w odbudowie włókien kolagenowych, a także tych, które chcą się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej, zlikwidować zmarszczki w okolicach twarzy, dekoltu i dłoni. W Polsce są tylko trzy takie urządzenia: w Bielsku Białej, w Warszawie i w Krakowie w salonie Grodzka9 Day Spa & Massage na ul. Grodzkiej 9.

Magiczne urządzenie

Trio x7 swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu dwóch technologii – fali radiowej i ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości. To połączenie zapewnia niezwykle wysoką skuteczność w modelowaniu sylwetki oraz w działaniu przeciwzmarszczkowym – dzięki zastosowaniu 5 głowic, pozwalających na indywidualny dobór parametrów zabiegowych.

Na co działa?

Urządzenie Trio x7 redukuje zmarszczki w okolicach oczu, ust i owalu twarzy. Dzięki połączeniu dwóch skutecznych technologii fali radiowej (Bi i Quadropolarnej) i ultradźwięków o niskiej częstotliwości możemy skutecznie wymodelować sylwetkę, wygładzić, ujędrnić i napiąć skórę w obszarach problematycznych: na brzuchu, udach, pośladkach i ramionach. Ultradźwięki o niskiej częstotliwości usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej, niwelują cellulit. Zabieg z użyciem urządzenia Trio x7 wzmaga produkcję nowego kolagenu w tym także kolagenu typu III, który ma duże powinowactwo z cząsteczkami wody (dzięki temu zwiększa nawilżenie skóry).

Zamiast skalpela!

Fale radiowe Trio x7 działają na głębokie warstwy skóry! Wyjątkowa formuła Trio x7 pozwala terapeucie dobrać odpowiednie parametry zabiegu do potrzeb skóry – określić głębokość penetracji oraz częstotliwość zabiegów. Kontrolowana energia radiofrekwencji wyzwala efekt termalny w tkankach zwany selektywną elektrotermolizą. Terapeuta ma możliwość modulowania mocy i zmiany ładunków elektrycznych poprzez mikroprocesor, dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta.

Połączenie RF i ultradźwięków o niskiej częstotliwość powoduje głębszą penetrację energii do tkanek, a tym samym większą efektywność zabiegową. Energia ultradźwiękowa może przenikać zarówno do skóry właściwej, jak i do warstwy podskórnej.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów:

•ciąża i okres karmienia piersią,
•cukrzyca,
•słaba krzepliwość krwi, nosicielstwo HIV,
•przepuklina,
•choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka,
•gorączka, wycieńczenie organizmu,
•osteoporoza,
•obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów,
•epilepsja,
•stwardnienie rozsiane,
•rozrusznik, zastawka serca,
•choroby wątroby,
•nadciśnienie,
•żylaki,
•choroba Burgera.

Koszt 1 zabiegu przy użyciu urządzenia Trio x7 (falami radiowymi Bi i Quadropolarnymi): waha się od 90 do 500 zł, w zależności od części ciała, która poddawana jest zabiegowi. Przykładowo za zabieg na twarzy zapłacimy 300 zł, razem z szyją i dekoltem 400 zł, na udach 450 zł, a na brzuchu i talii 500 zł. Seria trzech zabiegów to koszt od 200 za podbródek do 1150 zł za uda. A za serię pięciu zabiegów zapłacimy od 300 do 1750 zł. Koszt 1 zabiegu liposukcji ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości przy użyciu urządzenia Trio x7 wynosi od 300 zł na ramiona i łydki do 650 zł na uda. Seria trzech zabiegów waha się od 700 do 1600 zł, a seria 5 zabiegów ultradźwiękami Trio x7 to koszt od 1100 do 2500 zł.

50 procentowy rabat i konkurs!

Do 15 grudnia w salonie Grodzka9 w Krakowie można skorzystać z promocji – 50 procentowego rabatu na wszystkie zabiegi wykonywane urządzeniem Trio x7. I to nie wszystko! Salon Grodzka9 zorganizował konkurs dla wszystkich osób które chciałyby za darmo skorzystać z zabiegów Trio x7 lub wygrać wiele cennych nagród, o wartości do 5000 zł.

Zostań klientką salonu Grodzka9. Wejdź na stronę www.grodzka9.pl i wypełnij formularz. Opisz, którą z nagród chciałabyś wygrać i dlaczego. Masz do wyboru:

1. 1 pakiet zabiegów przy użyciu urządzenia Trio x7 o wartości 5000 zł
2. 1 pakiet zabiegów przy użyciu urządzenia Trio x7 o wartości 2500 zł
3. 1 pakiet zabiegów przy użyciu urządzenia Trio x7 o wartości 1000 zł
4. 2 kupony na perfumy w sklepie Grodzka9 o wartości 250 zł‚
5. 4 masaże aromaterapeutyczne o wartości 180 zł
6. 5 maseł do ciała Organique o wartości 40 zł
7. 10 kul musujących do kąpieli Organique o wartości 20 zł‚
8. 100 kuponów zniżkowych na zabiegi w salonie Grodzka9 Day Spa & Massage o wartości 50 zł.

Aby wygrać te nagrody wystarczy wypełnić formularz na stronie www.grodzka9.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń klientów salonu Grodzka9 zostanie wybranych 125 szczęśliwych zwycięzców.
Dodatkowo, 16.12.2012 roku zostanie wybrany zwycięzca nagrody głównej – telefonu Samsung Galaxy SIII wraz z pakietem zabiegów wykonanych przy użyciu urządzenia Trio x7 o wartości 5000 zł.
Aby wygrać główną nagrodę – telefon Samsung Galaxy SIII i pakiet o wartości 5000 zł na zabiegi z użyciem urządzenia Trio x7, wystarczy do 15.12.2012 roku skorzystać z usług salonu i zachować paragon na minimum 150 zł oraz wypełnić kupon zgłoszeniowy wraz z opisem wybranej nagrody i powodów właśnie takiego wyboru. Wygrywa najciekawszy opis!

Wyniki z najlepszymi opisami pojawią się w niedzielę 16.12.2012 o godzinie 15:00 na stronie www.grodzka9.pl.

urodaikony123nowe
urodaikony123nowe

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.