spa123
Ela Makos
23/01/2018

Siła tkwi w balijskim masażu

Wcale nie trzeba wyjeżdżać na długie wakacje, aby choć przez moment poczuć atmosferę i klimat Bali. Te emocje oraz sporą dawkę relaksu może nam zapewnić tradycyjny masaż balijski, który od wieków pomaga kolejnym osobom się relaksować i zupełnie inaczej spojrzeć na świat.

Aby móc cieszyć się prawdziwym balijskim masażem dobrze jest rozpocząć przede wszystkim od poszukiwań odpowiedniego miejsca, w którym faktycznie będziemy mogli się odprężyć i przenieść w inne miejsce. Podczas tych poszukiwań z pewnością warto zwrócić uwagę na Centrum Medical SPA przy Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&SPA. To właśnie tam spotkamy balijskie masażystki, które zatroszczą się o to, abyśmy całkowicie się zrelaksowali.

Masaż jest dobry na wszystko!

Masaż balijski to zdecydowanie specjalność Centrum Medical SPA. W tym zabiegu masażystki odwołują się do tradycyjnych, indonezyjskich technik masażu i pomagają nam się odprężyć. Niezależnie od tego czy na co dzień siedzimy za biurkiem, mamy stresującą pracę, boli nas kręgosłup czy po prostu chcemy się zrelaksować – ten zabieg jest dla każdego. Pozwala się bowiem nie tylko lepiej poczuć, ale i niweluje bóle mięśniowe, a także przynosi fizyczne i psychiczne ukojenie.

Ze względu na ten ogrom korzyści masaż balijski należy do najpopularniejszych obecnie technik. Ten zabieg, pochodzący z gorącej i orientalnej wyspy Bali czerpie ze starożytności i już od wielu wieków kolejne osoby przekazują sobie jego moc, dzięki której całe nasze ciało może się odprężyć, a my zaczynamy się się czuć znacznie lepiej.

Czas na Balijski Rytuał SPA

Ci, którzy nie chcieliby poprzestawać wyłącznie na masażu mogą skorzystać z Balijskiego Rytuału SPA. Cały rytuał rozpoczynamy od tradycyjnego balijskiego powitania, po którym poddajemy się przyjemnej kąpieli stóp i odprężającemu peelingowi całego ciała. Kolejny etap to już masaż ciała. To właśnie wtedy osiągamy kulminacyjny moment naszego odprężenia. Cała magia polega na subtelnych ruchach masażu. Pozwalają one przywrócić naturalną równowagę ciała i umysłu, a także są w stanie pobudzić siły witalne organizmu, poprawiając tym samym nasze samopoczucie.

spa123
spa123

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Dagmara 12/05/2018 04:59

    CytujSkomentuj

    Gdzieś czytałam ze na masaż powinnismy chodzić raz w tygodniu, by zapobiec stresowi, zadbać o rozluźnienie ciała i nie dopuścić do „zastania”. Tak by nie dopuścić do chorób kręgosłupa przy okazji. Czy chodzę raz w tygodniu? ;) niestety nie, pora to zmienic bo wiem co dobrego robi masaż i jak początkowo boli ciało przy dłuższym jego braku :/

  2. aleksandra 21/01/2020 22:33

    CytujSkomentuj

    Bardzo lubię masaże. Miałam kiedyś dostęp do fotela masującego i był na prawdę super, ale popsuł się i nigdy nie został naprawiony wiec i masaże się skończyły niestety. Szkoda ale sama sobie takiego fotela na pewno nie kupię bo to drogie.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.