spamale
Dagna Starowieyska
04/03/2011

W indyjskim świecie

Szukając niezwykłych zabiegów i prezentując wrażenia po nich, EksMagazyn wybrał się tym razem do krakowskiego AMARISS MEDICAL SPA. I przetestował masaż indyjski

Słoneczny dzień, uśmiechnięta obsługa, lampka wody mineralnej przed zabiegiem oraz chwila relaksu, żeby na masaż nie wbiegać prosto z ulicy, prosto ze spotkania. Później już tylko relaks i odprężenie. Oraz niezwykle gładka i miękka skóra!

MAGIA D’INDIA – to ruchy zainspirowane masażem indyjskim. Masaż ten wykonywany jest szorstkimi rękawicami wykonanymi z czystej bawełny. To doskonały zabieg, ponieważ stanowi dokładny i przyjemny peeling całego ciała. Masaż zaczyna się od pleców, później masowane są uda i nogi, następnie osoba masowana kładzie się na plecach, a masażysta masuje brzuch, nogi i ręce.

Po peelingu, dalsza część zabiegu to już masaż całymi dłońmi z użyciem olejku bawełnianego. Ten, bogaty w esencjonalny ekstrakt Nutmeg – odżywia, pobudza energię i witalność. Działa rozgrzewająco na chłodne, jesienne dni. Sprawia, że skóra jest nawilżona, miękka i o wiele gładsza niż przez zabiegiem.

Masaż indyjski to tylko jeden z zabiegów w szerokim wachlarzu usług. Znaleźć go można w zakładce z zabiegami z 4 stron świata. AMARISS MEDICAL SPA posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz masaży, zarówno relaksujących jak i specjalistycznych, pomagających zwalczyć niedoskonałości sylwetki, proponuje również ekskluzywne masaże inspirowane rytuałami wschodu.

Zabieg:
*MAGIA D’INDIA
*Cena: 150 PLN
*Czas: 1 godzina

Masaż dostępny w:
AMARISS MEDICAL SPA
ul. Balicka 79
30-149 Kraków
tel. 12 431 16 81, 500 125 026
e-mail:
gabinet@amaris.pl
www.amaris.pl

spamale
spamale

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.