Amariss Medical Spa
Fot.: Amariss Medical Spa
Kalina Samek
08/04/2011

W stronę Polinezji

Po tym niemal 1,5 godzinnym zabiegu utarty frazes „jak nowo narodzona” nabiera całkiem świeżego znaczenia. Tym razem w krakowskim AMARISS MEDICAL SPA EksMagazyn przetestował masaż polinezyjski

Cały zabieg odbywa się w przytłumionym świetle co wprowadza odpowiednią atmosferę, pozwala się zrelaksować i zapewnia dodatkowy komfort masażu. Do masażu polinezyjskiego marki Olos używa się dwóch prześcieradeł.

Odkryta jest tylko ta część ciała, która w danym momencie jest masowana. Dla dodatkowych pozytywnych doznań łóżko, na którym leżymy, może być podgrzane (choć ruchy wykonywane przez specjalistę/tkę wykonującą/cego masaż, w połączeniu z olejkiem, tak rozgrzewają ciało, że może okazać się to niepotrzebne).

Zaskoczeniem może być niezwykła troska o detale podczas takiego masażu. Masowana jest każda część ciała, łącznie z twarzą, koniuszkami palców rąk i stóp, same dłonie a nawet skóra głowy i włosy! Zwłaszcza masaż głowy jest niezwykle przyjemny.

Tam gdzie jest to możliwe masaż wykonywany jest przedramieniem. Na początku leżymy na brzuchu i masowana jest tylna część ciała, po upływie połowy czasu przekręcamy się na plecy aby masażysta/tka mogła/mógł masować ciało z przodu. Bardzo przyjemne są też swego rodzaju naciągania rąk i nóg, które pozwalają rozluźnić mięśni i w pełni poddać się masażowi.

Do masażu stosowany jest podgrzany do odpowiedniej temperatury olejek MONOI, bogaty w esencjonalny ekstrakt Ylang Ylang, który nawilża.

Zabieg:

*Soffio di Polinesia
*Cena: 150 PLN
*Czas: 1,15 h


Masaż dostępny w:

AMARISS MEDICAL SPA
ul. Balicka 79
30-149 Kraków
tel. 12 431 16 81, 500 125 026
e-mail: gabinet@amaris.pl
www.amaris.pl

Amariss Medical Spa
Amariss Medical Spa

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.