ikona
Julia Nieznalska
11/06/2015

Wysowianka i FUN-GO

Firma „Uzdrowisko Wysowa” S.A. powstała w 1959 r. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w produkcji naturalnej wody mineralnej pod marką Wysowianka.

Gamę naszych produktów stanowią naturalne wody mineralne Wysowianka i Wysowianka Zdrój, lecznicze wody mineralne Józef, Henryk i Franciszek, jak również napoje smakowe.

Nowością wśród naszych produktów jest napój izotniczny FUN-GO o smaku grejpfrutowym. Największym atutem FUN-GO jest jego baza, jaką stanowi naturalna woda mineralna z ujęcia W-24 położonego na terenie Wysowej-Zdroju. Dzięki temu w sposób naturalny ujęte zostały w nim takie minerały jak: sód (42 mg), potas (13 mg), wapń (9,4 mg), magnez (3,5 mg). Zawartość soli, to wynik naturalnie występującego sodu.

Napój izotoniczny FUN-GO wyprodukowany został z myślą o osobach preferujących aktywny styl życia. Naturalnie zawarte składniki mineralne pozwalają skutecznie uzupełniać niedobór utraconych w trakcie wysiłku minerałów, jak również utrzymywać należyty poziom wody w organizmie.

FUN-GO będzie towarzyszył uczestnikom dni FIT&BEAUTY organizowanych 20-21 czerwca 2015 w ICE Kraków. Również dla uczestników imprezy dostępna będzie naturalna woda mineralna Wysowianka Zdrój.„Uzdrowisko Wysowa” S.A.
38-316 Wysowa-Zdrój 149
woj. małopolskie

Dział Handlowy:
wysowianka@wysowianka.pl
tel. +4818 353 24 94, fax: +4818 353 24 93
www.wysowianka.pl
www.sklep.wysowianka.pl
www.facebook.com/Wysowianka

ikona
ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 26/01/2019 16:43

    CytujSkomentuj

    Już nie pierwszy raz gdzieś czytam o zaletach tej wody a tu do tego, mamy izotonik. Ciekawe czy smaczny. Chociaż, przy tego typu sprawach, wiadomo że priorytetem jest, by działało a nie smakowało ;) ale jeśli jest jedno i drugie to dla mnie opcja idealna

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.