Katarzyna Gniewkowska
Katarzyna Gniewkowska, źródło: TVN
Anna Chodacka
17/01/2011

10. spotkanie Porozmawiajmy o zdrowiu

Już 20 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Także i tym razem organizatorzy zadbali o atrakcyjny program oraz moc niespodzianek dla każdej z uczestniczek

Tym razem gościem specjalnym spotkania będzie znakomita aktorka Katarzyna Gniewkowska kojarzona m. in. dzięki roli doktor Marii Konarskiej w serialu „Czas Honoru”.

Tematem spotkania 20 stycznia będą zdrowe i piękne zęby. O możliwościach, jakie medycyna oferuje naszym zębom oraz o tym, że tak naprawdę nasze zdrowie rozpoczyna się od ich dobrego stanu, opowie dr Jacek Ulatowski z Centrum Medycznego VIPMED.

Nowy Rok nieodmiennie kojarzy się nam z czynieniem postanowień dlatego noworoczny kalendarz badań pomoże uczestniczkom spotkania wypełnić doktor Andrzej Marszałek z Laboratorium Synevo.

Podczas styczniowego spotkania powrócimy do rozmowy na temat nietrzymania moczu. Tym razem jak radzić sobie z tym powie Piotr Chromiński z TZMO.

Mimo że medycyna estetyczna pomogła odzyskać piękny wygląd i pewność siebie wielu kobietom, Polki stale nie umieją na ten temat otwarcie rozmawiać. Wokół dziedziny narosło wiele mitów. Postaramy się z nimi zmierzyć, a pomoże w tym dr Joanna Kuschill-Dziurda z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDestetis.

Uczestniczki spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu” potrafią troszczyć się o swoje zdrowie. Każda świadoma kobieta z podobną uwagą myśli o swoich finansach. Jedno z drugim można połączyć. Przekonamy się o tym słuchając doradcy Klubu Aquarius, który opowie o specjalnym programie opieki medycznej, który klientom oferuje Multibank.

Nie zapomnimy także, jak wiele dla pięknego wyglądu naszej cery zdziałać mogą dobre kosmetyki. O odmładzającej mocy Miraculum i prawidłowej pielęgnacji skóry dojrzałej opowie Urszula Pierzchała.

Na uczestniczki spotkania czeka miła niespodzianka: każda z przybyłych pań otrzyma upominek kosmetyczny od firmy Miraculum, mającej bogatą tradycję na polskim rynku. W spotkaniu przewidziano bogatą loterię nagród oraz degustację win z Gruzji i nie tylko.
Na najbliższe spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” EksMagazyn zaprasza: 20 stycznia 2011 roku, na godz. 18 do stylowych wnętrz Domu Polonii, przy Rynku Głównym 14. Impreza ma charakter otwarty, a udział w niej jest nieodpłatny. Więcej szczegółów na:  www.porozmawiajmyozdrowiu.com.

Katarzyna Gniewkowska
Katarzyna Gniewkowska

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.