Jacek_Bilczynski
Ela Prochowicz
19/03/2016

Pyszna FIT KUCHNIA już w kwietniu!

W kwietniu wystartuje najnowszy program Jacka Bilczyńskiego na YouTube – FIT Kuchnia Jacka. Dziesięć premierowych odcinków pokaże nam, jak wykorzystać przepisy na fit dania!

Kilka słów o Jacku Bilczyńskim, który jest autorem cyklu FIT Kuchnia:

Jacek Bilczyński – promotor zdrowego stylu życia, autor bestsellerowych książek: FIT JEST SEXY!, FIT OD KUCHNI i FIT W PRAKTYCE, które sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Redaktor naczelny dwumiesięcznika FIT MAGAZYN. Najlepsze ciało w Polsce według Telewizji Polskiej, portalu Interia i EksMagazynu – luksusowego czasopisma dla kobiet. Najseksowniejszy trener według Telewizji Polskiej. Najprzystojniejszy Polak według ogólnopolskiego magazynu „Sukces”. Stały gość programów TVP oraz TVN. Ekspert licznych kampanii reklamowych. Dietetyk i trener personalny gwiazd oraz najbardziej wymagających klientów. Specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki regularnie goszczący w telewizji. Publikuje w roli eksperta na łamach największych portali: Interia, Onet, Gazeta.pl, WP.pl, FIT.pl, EksMagazynu oraz Kulturystyki i Fitness. Prowadzi autorski program telewizyjny „Zrzuć oponkę z Jackiem Bilczyńskim” w Telewizji TVN Meteo Active.

Od 2015 roku prowadzi FIT Akademię, organizując cykliczne szkolenia dla trenerów, dietetyków i pasjonatów zdrowego stylu życia w największych miastach w Polsce. Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Członek Avangarde Research Group. Autor kilkuset publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych dla popularnych portali informacyjnych i rozrywkowych.

W najnowszym programie YouTube uczy Polaków, jak jeść zdrowo i dietetycznie, a przy tm smacznie, używając w kuchni najlepszych produktów!

Partnerami cyklu FIT KUCHNIA są znane i lubiane w Polsce marki: Bakal Sport (Atlanta), Mlekovita, Octim, Garmin Polska oraz Smeg Polska.

Jacek_Bilczynski
Jacek_Bilczynski

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Elunia 19/03/2016 14:06

    CytujSkomentuj

    Uwielbiam fit przepisy Jacka <3 Czekam z niecierpliwością, na pewno będą warte wypróboania :D

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.