POZ_ikona
Redakcja
26/05/2011

Majowe „Porozmawiajmy o zdrowiu” z Aldoną Jankowską

Kampania „Porozmawiajmy o zdrowiu „ swoją popularność zawdzięcza między innymi gwiazdom, które goszczą na każdym spotkaniu. Majowe wydarzenie uświetni znana krakowska aktorka komediowa Aldona Jankowska, która swoją popularność zawdzięcza doskonałym parodiom w programie „Majewski Show”

Wszystkie Panie zapraszamy na ostatnie spotkanie przed wakacjami 31 maja do Hotelu Aspel (ul. Bratysławska 2) na godzinę 18. Podczas majowego spotkania organizatorzy  poruszą z ekspertami  medycznymi  między innymi bardzo aktualny, szczególnie przed wakacjami, temat boreliozy. Jak się chronić, gdzie leczyć w przypadku tej  groźnej choroby  opowie uczestniczkom  dr  Andrzej Gliwa  (Intermed).

Chrapanie jest bardzo często występującym zjawiskiem, który istnieje od początku ludzkiego snu. Badania zajmujące się obliczeniami częstotliwości chrapania udowadniają, że w prawie co drugiej rodzinie można spotkać osobę, która chrapie. Mężczyźni chrapią częściej niż kobiety. Ta różnica z postępem czasu wyrównuje się. A więc kobiety też chrapią !

Dlaczego tak się dzieje ? czy można temu przeciwdziałać i w końcu jak  skutecznie leczyć ? Na te wszystkie pytania odpowie ekspert z Centrum Medycznego Larmed dr Jan Woś .

Pozbyć  się cellulitu! Oto marzenie każdej kobiety, która boryka się z pomarańczową skórką  dr Joanna Kuschill- Dziurda z MEDestetis zna sposoby na cellulit i o nim opowie .
W programie również porady kosmetologa z Instytutu Zdrowia i Urody z Yasumi z ulicy Głowackiego 24 , trenerka osobista Dorota Szewczyk zaprosi do ćwiczeń dla zdrowia ,zapachy dla wymagającej kobiet zaprezentuje perfumeria Lu’Lua . Dla każdej Pani, która weźmie udział w spotkaniu czeka prezent z Morza Martwego od firmy Dr Nona.

POZ_ikona
POZ_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 26/05/2011 18:54

    CytujSkomentuj

    na temat chrapania – może być bardzo ciekawie warto posluchać

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.