Hotel Nadmorski w Gdyni
Julia Nieznalska
25/08/2015

Podejmij wyzwanie Challange Club!

I poczuj pozytywną różnicę w Instytucie Genesis! Ponieważ… Jesteś człowiekiem sukcesu. Prężnym krokiem pniesz się po stopniach zawodowej kariery. Czy równie sprawnie idzie Ci z tradycyjnymi schodami? Zadyszka, przyspieszone bicie serca, w kolanie coś strzyka…

Na korcie nie jesteś już taki szybki i zwinny, o starcie w półmaratonie przestałeś już marzyć. W Instytucie Genesis w Hotelu Nadmorskim**** w Gdyni mówimy: Nie rezygnuj z marzeń! Z naszą kompleksową pomocą możesz je spełniać oraz cieszyć się zdrowiem i sprawnością. Podejmij wyzwanie! Szybko poczujesz pozytywną różnicę.

W czym tkwi tajemnica Instytutu Genesis? Przede wszystkim w kompleksowym i zindywidualizowanym podejściu, dostosowanym do konkretnych potrzeb, celów i możliwości klientów. Dieta z codziennym cateringiem, fizjo-trening z doświadczonym trenerem osobistym, który jest też fizjoterapeutą, profesjonalnie wyposażone gabinety fizjoterapii, bio-kosmetyka w oparciu o unikalny Baltic Collagen – wszystko to dostępne w jednym, pięknie położonym nad morzem, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym miejscu.

– Nasi klienci mogą wybierać samodzielnie z bogatej oferty usług Instytutu Genesis, mogą przy tym korzystać z porad naszych doświadczonych specjalistów. Mogą też zdecydować się na nasz indywidualnie opracowany program Challange Club, dzięki któremu wszystko, co potrzebne do osiągnięcia celu, jest dostępne w jednym miejscu – w pełni skoordynowane, pod kontrolą, bezpiecznie i na najwyższym poziomie – mówi Joanna Węgrzyn-Kowenicka, Dyrektor Hotelu Nadmorski****.

Udział w programie Challegne Club obejmuje: systematyczne konsultacje dietetyczne, treningowe, fizjoterapeutyczne. To także catering dietetyczny, spersonalizowane treningi z fizjo-trenerem, zabiegi fizjoterapeutyczne. A jeśli przeszkodą na drodze do celu miałoby być dla kogoś dbanie o strój do ćwiczeń, program zaoferuje jego pranie i przechowywanie.

– Zaczynamy od diagnozy. Badamy indywidualne potrzeby i możliwości. Analizując diagnozę wspólnie z klientem wytyczamy konkretne i możliwe do osiągnięcia cele oraz plan działania, czyli drogę do ich osiągnięcia. W tej drodze towarzyszą mu przewodnicy – fizjo-trener, dietetyk, kosmetolog. Pilnują, by z niej nie zejść; wspierają, gdy okaże się, że droga wydaje się zbyt stroma; dbają o urozmaicenie, by droga nie wydała się nigdy nudna i, co ważne, systematycznie kontrolują postępy i w zależności od nich proponują konieczne modyfikacje planu działania – wyjaśnia Joanna Węgrzyn-Kowenicka, Dyrektor Hotelu Nadmorski****.

Wsparcie profesjonalistów jest bardzo ważne. Media i internet codziennie bombardują nas informacjami o cudownych dietach, super efektywnych treningach, magicznych kosmetykach. Kiedy zaś próbujemy je weryfikować, docieramy do wielu sprzecznych opinii. Co robić? Jak wybrać? Przecież każdy z nas jest inny. Różnimy się płcią, wiekiem, masą ciała, stanem zdrowia, sposobem spędzania czasu. Mamy inne cele – ktoś chce zrzucić zbędne kilogramy, ktoś nabrać masy, ktoś zwiększyć wydolność, a jeszcze ktoś inny poprawić ogólną sprawność czy lepiej zadbać o kondycję skóry. Jedynym racjonalnym wyborem jest skorzystanie z porad profesjonalistów, którzy – w oparciu, między innymi, o informacje o zdrowiu klienta, jego nawykach, trybie życia, ulubionych smakach czy preferowanych formach ruchu – ułożą dietę, dobiorą rodzaj treningu i rozpiszą jego plan, polecą zabiegi kosmetyczne.

Doświadczenie profesjonalistów Instytutu Genesis i różnorodne formy wsparcia oferowane w ramach programu Challange Club sprawdzają się również doskonale w momentach zwątpienia.

Do utrzymania diety zniechęca nas najczęściej konieczność przygotowywania kilku różnych posiłków dla domowników, małe urozmaicenie potraw, czasochłonność, brak regularności spowodowany codziennymi obowiązkami, które utrudniają przygotowywanie posiłku o określonej porze. Rozwiązaniem tych problemów proponowanym w Challange Club jest catering dietetyczny, w którym posiłki przygotowywane są według wcześniej opracowanych przez dietetyka indywidualnych diet.

– Urozmaicony i zbilansowany – tak możemy opisać w skrócie catering dietetyczny Genesis. A bardziej szczegółowo to: 21 dni niepowtarzających się pięciu posiłków przygotowanych przez zespół profesjonalistów pod czujnym okiem szefa kuchni Hotelu Nadmorskiego. Posiłki są gotowe do spożycia natychmiast lub po podgrzaniu – wyjaśnia dietetyk Kamila Ziemann.

Dariusz Mikołajczak, szef kuchni Hotelu Nadmorskiego****, dodaje:
– Przygotowywane przez nas potrawy są zawsze świeże, ponieważ używamy wysokiej klasy produktów i wykorzystujemy najnowsze technologie obróbki mięs i ryb. Dzięki temu posiłki są lekkostrawne i zachowują wszystkie składniki odżywcze.

Najczęstszymi przeszkodami w konsekwentnych treningach są monotonia ćwiczeń i zakwasy lub drobne kontuzje.
– Profesjonalnie opracowany trening na pewno nie będzie nudny, a ćwiczenia wykonywane pod okiem trenera personalnego, czuwającego nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, dają nie tyko gwarancję efektów, ale również zdecydowanie ograniczają ryzyko kontuzji. Wzrostowi aktywności fizycznej zwykle towarzyszą różnego rodzaju dolegliwości, np. zakwasy. I tu przydaje się specjalistyczna wiedza fizjo-ternera. Naszym klientom doradzamy, jak wyeliminować skutki ewentualnych przeciążeń. Wiele z nich usuwamy „od ręki”, dzięki manualnym umiejętnościom fizjoterapeutycznym. Kiedy zaś zajdzie taka potrzeba, skierujemy do jednego z profesjonalnie wyposażonych gabinetów fizjoterapeutycznych Instytutu Genesis – zapewnia Dawid Juszczyk, fizjoterapeuta i trener personalny w Instytucie Genesis.

To jak? Chcecie poczuć pozytywną różnicę? Podejmijcie wyzwanie! Zapraszamy!


Hotel Nadmorski**** w Gdyni
Instytut Genesis

Adres:
ul. Ejsmonda 2
81-409 Gdynia

Strona www:
www.instytutgenesis.pl
www.nadmorski.pl

Kontakt:
tel.: [058] 667 52 00
email: genesis@nadmorski.pl

Hotel Nadmorski w Gdyni
Hotel Nadmorski w Gdyni

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.