srebro_ikona
Ela Prochowicz
22/01/2015

Uwaga! SREBRO jest nie tylko do noszenia!

Wiadomo nie od dziś, że srebro zabija bakterie i wirusy. Mowa tu o srebrze, ale nie w formie metalu, a roztworu płynnego o odpowiednim PH i w postaci srebra silver sol

Odpowiednio preparowane srebro w postaci silver sol może zmienić sposób w jaki nasz organizm radzi sobie z infekcjami, bakteriami, wirusami, a nawet grzybami. Srebro silver sol można przyjmować na skórę, jak i doustnie. Struktura srebra w postaci silver sol sprawia, że jest ono efektywnie transportowane przez całe ciało i wydalane w przeciągu 24 godzin. Opatentowana metoda produkcji srebra silver sol powoduje, że srebro w takiej postaci zostaje szybko wchłonięte w krwiobiegu. Poniżej znajdziecie kilka z wielu korzyści jakie może przynieść stosowanie srebra silver sol:

1. Działa anty-grzybicznie – może być stosowane bezpośrednio na grzybiczne infekcje skórne np. pod pachami, czy na pochwie.
2. Srebro silver sol można stosować doustnie w takich przypadkach jak ból mięśni, problemy trawienne, w stanach depresyjnych, przy bólach głowy, czy problemach z odpornością.
3. Alternatywa dla antybiotyków: wiadomo, że chorób wywołanych wirusami nie można zwalczać antybiotykami. Często jednak przepisuje się antybiotyki na choroby wirusowe. Niestety mało kto wie, że opatentowane działanie srebra silver sol hamuje procesy namnażania się wirusów i pozwala na szybsze zwalczanie choroby
4. Infekcje pęcherza moczowego – Srebro silver sol przyjmowane doustnie z sokiem żurawinowym może pomóc zwalczyć problem pęcherza moczowego w przeciągu 12-24 godzin.
5. Oczyszczanie krwi – Silver sol srebro znane jest również ze swoich właściwości oczyszczających krew, bo może wnikać do czerwonych krwinek gdzie usuwa wirusy, grzyby, pasożyty, bakterie i inne toksyny na poziomie molekularnym.
6. Zapalenie oskrzeli – może być bakteryjne, bądź wirusowe, w obu przypadkach srebro silver sol w postaci sprayu może okazać się wyjątkowo pomocne w walce z zakażeniem.
7. Przeziębienia – wywoływane są przez wirusy, które szybko się namnażają, produkując mukus. Silver sol doustnie lub w sprayu może pomóc zmniejszyć infekcje i zatrzymać rozwój wirusów.
8. Choroby nerek – srebro silver sol przemieszcza się w niezmienionej postaci przez krwiobieg, jelita i nerki, dzięki czemu może na każdym etapie swojej podróży przez organizm działać antybakteryjnie i antywirusowo bez względu na to w jakiej części ciała się znajduje.
9. Leczenie ran – srebro silver sol jest powszechnie stosowane na skórę jako produkt do efektywniejszego gojenia ran i zmniejszania infekcji, nakładane np na zadrapania, pęknięcia, siniaki, czy nawet złamane kości.
10. Leczenie trądziku – srebro silver sol jest bardzo pomocne w leczeniu zewnętrznych zmian skórnych na twarzy i w innych miejscach wywołane przez bakterie i nie tylko. Bardzo dobrze radzi sobie ze wszelkimi niepożądanymi zmianami w oku, stosowane w postaci kropel może przynieść ulgę zaczerwienionym, spuchniętym oczom, czy w przypadkach przewlekłego łzawienia.

Produkty zawierające srebro oferuje firma Taovital, oficjalny dystrybutor produktów brytyjskiej marki Forever Young:

MSM i srebro w kropelkach

 

Srebro w sprayu

Srebro w żelu

To wiele, ale nie wszystko co jeszcze srebro w postaci sol może zrobić dla naszego organizmu. Silver sol znajdziecie w sprayu, w żelu, jak i w postaci kropli do oczu, czy uszu.

srebro_ikona
srebro_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 05/11/2018 18:24

    CytujSkomentuj

    Czyli mądrości babek i jeszcze starszych czasów ;) czyli srebrne patery, kubki i sztućce to nie jest wymysł ale po prostu coś, co robimy dla naszego zdrowia, tak? Jestem zdania, że za mało sięgamy po takie zapomniane sposoby i akurat preparatem z artykułu się chyba zainteresuję, bo co jakiś czas się przeziębiam (zapalenie ucha, zapewne niedoleczone).

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.