ikona_bokskobiecy
Ela Prochowicz
25/08/2014

Boks sportem dla kobiet! Zacznij trenować boks z JJSport Center

Jesteś nieśmiała i chciałabyś to zmienić? A może zależy Ci na rozładowaniu niepotrzebnego napięcia spowodowanego codziennym stresem? Przyjdź do JJSport Center na boks!

Warto porzucić stereotypowe przekonanie o tym, że boks jest typowo męskim sportem. Uprawianie boksu stało się wśród kobiet bardzo modne. Ten sport daje więcej korzyści niż mogłoby się wydawać. Niewiarygodnie szybko wyszczupla i ujędrnia ciało, poprawia sprawność fizyczną, zwiększa uczucie pewności siebie. Czyli wszystko to, na czym zależy nowoczesnym kobietom, chcącym zadbać o ciało i umysł. Dzięki treningom boksu na JJSportCenter nie tylko zgubisz zbędne kalorie, nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów, ale również poznasz obrony stosowane przed niespodziewanym atakiem, przez co poczujesz się pewniej. W czasie godzinnych zajęć z workiem bokserskim można stracić nawet do 800 kcal. Wynik uzależniony jest od wagi ciała oraz intensywności treningu. Regularny trening pozwoli szybko pozbyć się nadwyżki kilogramów, przyspieszy metabolizm, a także zamieni tkankę tłuszczową w ładnie wyrzeźbione mięśnie. Ponadto poprawi koordynację ruchową i wydolność organizmu oraz wpłynie pozytywnie na refleks i spostrzegawczość .Jeżeli masz potrzebę samoobrony, to nie ma nic lepszego, niż treningi boksu. Ważną zaletą tego sportu jest jego pozytywny wpływ na psychikę kobiet. Czują się bardziej pewne siebie, mają świadomość i komfort psychiczny że w razie zagrożenia potrafią się obronić się przed agresorem. A napastnik nie spodziewa się kontrataku ze strony kobiety.
JJSportCenter to kompleksowe centrum sportowe: sala boksu, sala fitness, siłownia, basen, jacuzzi, sauny, boiska do piłki nożnej, siatkówki, kort, hotel oraz restauracja. Bardzo dobrze wiemy jak ważną role w życiu pełni aktywności fizyczna. Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety aktywne i chcące zmienić swój tryb życia na aktywny.

Trening boksu dla kobiet na JJSportCenter prowadzone są przez doświadczoną zawodniczkę i wieloletnią instruktorkę fitness oraz  boksu, idealnie  dostosowywane do kobiecych potrzeb i możliwości. Treningi bokserskie dla kobiet są całkowicie bezpieczne, bez urazowe, a ćwiczenia zakładają rozwój cech sportowych, oraz naukę technik bokserskich. Trening bokserski to także świetna zabawa, odskocznia od codzienności, również sposób na rozładowanie stresu i tłumionej złości czy agresji, a tym samym psychiczne odprężenie się. Bardzo ważnym atutem treningu bokserskiego jest kształtowanie charakteru oraz możliwości rozładowania w skuteczny sposób emocji, oderwanie się od pracy .To daje niesamowite poczucie pewności siebie, uczy opanowywać emocje, a poza tym pokazuje, że nie ma nic, czego nie możesz osiągnąć. W towarzystwie trenujących sporty walki mężczyzn często słyszy się, że kobiety, które potrafią wykonać różne akcje bokserskie, są atrakcyjne. Zapraszam wszystkie Panie pragnące spróbować swoich sił na sali bokserskiej w JJSportCenter pod okiem absolwentki Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorki boksu, tegorocznej brązowej medalistki Mistrzostw Polski – Patrycji Ślosarczyk.

Pamiętajcie: „Strach przed robieniem różnych rzeczy nie uchroni nas przed porażką, tylko przed szczęśliwym życiem”

Zrób coś tylko dla siebie. bo jesteś wyjątkowa i zacznij trenować boks na JJSportCenter.

JJSportCenter
Ul.Winnicka 40
30-394 Kraków
WWW.jjsportcenter.pl
WWW.Facebook.com/jjsportcenter

ikona_bokskobiecy
ikona_bokskobiecy

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. BlackMoon 02/02/2015 08:01

    CytujSkomentuj

    To jest świetny sport na rozładowanie stresów:) Nie mówiąc o dodatkowych umiejętnościach, które mogą się przydać w terenie hehe

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.