greencoffe_ikona
Ela Prochowicz
02/10/2013

Green Coffee 1000

Wyniki badań, opublikowane przez Uniwersytet Scranton w Pensylwanii, dowodzą, że spożywanie zielonej kawy może prowadzić do utraty zbędnych kilogramów. Testy, przeprowadzone na grupie 16 osób, zmagających się z nadwagą lub otyłością, zdecydowanie to potwierdzają

Uczestnicy badania, przez okres 22 tygodni zażywali kapsułki z ekstraktem z ziaren zielonej kawy. Nie zmienili w tym czasie swoich nawyków żywieniowych, ani nie zwiększyli aktywności fizycznej. Samo stosowanie suplementu diety doprowadziło do zmniejszenia masy ciała średnio o 10%, zaś objętości tkanki tłuszczowej o około 16%. Substancją aktywną, odpowiedzialną za tak skuteczne działanie zielonej kawy, jest zawarty w niej kwas chlorogenowy, który wspomaga wątrobę w rozkładzie kwasów tłuszczowych oraz zamianie węglowodanów w energię. Nie bez znaczenia pozostaje również kofeina, przyspieszająca uwalnianie, zgromadzonych w naszym ciele, kwasów tłuszczowych. Green Coffee 1000 to naturalny suplement diety, który pomaga osobom z dużą nadwagą w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Występuje w postaci instant (tj. w saszetkach) oraz w kapsułkach. Green Coffee 1000 zawiera antyoksydanty niezbędne do pobudzenia metabolizmu, przyspieszając tym samym proces spalania tkanki tłuszczowej. Zawarty w suplemencie magnez dostarcza sił witalnych, pomagając utrzymać właściwy poziom energii. Produkt pomaga chronić organizm przed stresem, a także zapobiegać procesom starzenia. Jednocześnie wspomaga utratę zbędnych kilogramów i utrzymanie odpowiedniego poziomu wagi. Zawarta w suplemencie kofeina przyspiesza uwalnianie kwasów tłuszczowych, zgromadzonych w naszym ciele. Kwas chlorogenowy z kolei wspomaga wątrobę w rozkładzie kwasów tłuszczowych oraz zamianie węglowodanów w energię. Skutki spożywania zielonej kawy to nie tylko utrata zbędnych kilogramów, lecz także obniżenie ciśnienia, zmniejszenie ryzyka wystąpienia choroby Alzheimera, ochrona organizmu przed wolnymi rodnikami oraz ogólna poprawa samopoczucia i stanu zdrowia.

Green Coffee 1000 wpływa także obniżenie poziomu cukru we krwi – zawarte w suplemencie kofeina i kwas chlorogenowy regulują tempo przyswajania cukru. Dzięki unikalnej formule, która zapobiega gromadzeniu się cukru w organizmie oraz wspomaga proces wykorzystywania tłuszczu do produkcji energii, Green Coffee 1000 cieszy się coraz większą popularnością. Dokonując wyboru stosowanych suplementów należy jednak pamiętać, aby pochodziły one od sprawdzonych dostawców. Oryginalną zieloną kawę Green Coffee 1000 znajdziecie u Oficjalnego Dystrybutora produktów American Leptin Pharmaceutical w Polsce, na stronie internetowej www.green-coffee-1000.pl.

greencoffe_ikona
greencoffe_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.