hammam_ikona
Redakcja
30/09/2013

Jelenia Struga Holistic Home Sangam

Jelenia Struga Holistic Home Sangam to unikalne miejsce, otoczone orientalnym klimatem, które zostało stworzone dla ludzi poszukujących odnowy duszy i ciała, aby w zgodzie z naturą mogli osiągnąć wewnętrzną harmonię

Ciężki dzień w pracy? Dzieci znowu dały Ci w kość? A może zwyczajnie masz chandrę? Marzysz o miejscu, w którym będziesz liczyć się tylko Ty, gdzie możesz oddać się pełnemu relaksowi? W samym Centrum Wrocławia CUDna wySPA Jelenia Struga Holistic Home Sangam sprawi, że Twoje Ciało, Umysł, Duch zapomni o codziennych sprawach i nabierze sił do osiągania kolejnych sukcesów. Czekają tam na Państwa rytuały oczyszczania, odnowy i pielęgnacji oraz luksusowe zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem certyfikowanej wody antyoksydacyjnej – Aox aqua LIFE.

Jelenia Struga Holistic Home Sangam należy do zespołu organizacji Polish Holistic Team, który zapewnia holistyczną opiekę. Wszystkie nasze propozycje oparte są na holistycznej idei, której celem jest kompleksowa pielęgnacja naszego Ciała, Umysłu i Ducha.
Spośród bogatej oferty zabiegów i terapii proponujemy Państwu między innymi unikalną ofertę Spa, Hamam, masaże Ajurvedyjskie,  terapie manualne, zajęcia ruchowe (m.in. joga, fitness), choreoterapie oraz lekarskie konsultacje indywidualne.
Naszym Gościom zapewniamy indywidualne podejście oraz fachową opiekę ze strony świetnie wyszkolonego zespołu profesjonalistów. Naszym priorytetem jest perfekcyjne wykonanie zabiegu, pełne zadowolenie oraz doskonałe samopoczucie Gościa po zakończonym zabiegu.
Przygotowujemy również spotkania biznesowe dla firm jak i osób indywidualnych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy salę konferencyjną, zabiegi SPA, saunę, jacuzzi oraz możliwość skorzystania z usług naszych partnerów – restauracja „Teatralna”, „Masala”, klub „Sombrero”, „Chery”.
Na specjalne życzenie stworzymy pełną ofertę Meetingów w SPA.

Tysiącletnia tradycja Orientu. Rytuał kąpielowy, który łączy w sobie cztery podstawowe żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno wyjątkowe przeżycie dla Ciała, Umysłu i Ducha. To relaks zmysłowy i fizyczny. Hamam przenosi Cię w fascynujący świat kąpieli, miłego ciepła i zmysłowych ziołowych aromatów. Świat wyciszenia, uspokojenia i pełnego odprężenia.

Najlepsze firmy już wiedzą, że dbałość o zdrowie zespołu przynosi wymierne efekty. Dołącz do nich! Chcesz kogoś nagrodzić za dobre wyniki? Podaruj mu porcję relaksu w Jeleniej Strudze Holistic Home Sangam.

Ul. Świdnicka 12/16
Wrocław
tel. 71 341 79 10
www.hhsangam.pl

hammam_ikona
hammam_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.