trainperfect_ikona
Ela Prochowicz
30/12/2013

TrainPerfect

TrainPerfect to nowoczesny i innowacyjny klub fitness, wyposażony w najnowsze urządzenia do modelowania sylwetki i treningu. Największą zaletą klubu jest nastawienie na indywidualnego klienta, który nie lubi lub nie chce ćwiczyć w grupie, hałasie, być anonimowy

Profesjonalny i niezwykle przyjazny personel, ułatwi podjęcie decyzji o rozpoczęciu treningów, jest  pomocny i motywujący w trakcie ćwiczeń. Studio na stałe współpracuje z dietetykami NaturHouse oraz indywidualnym trenerem, dlatego gwarantuje Państwu najlepszy sposób na walkę z nadwagą i cellulitem. TrainPerfect zostało stworzone z myślą o osobach pragnących zadbać o siebie, swoją figurę, kondycję fizyczną i zdrowie.

Posiada w swojej ofercie najnowsze urządzenia światowego lidera urządzeń odchudzających Vacu Activ:
·    Vacu Activ Body Shape (bieżnia na podczerwień i podciśnienie z aromaterapią i kolagenem)
·    Vacu Activ Infra Shape (specjalnie wyprofilowany rower z podczerwienią z kolagenem)
·    Rollmasażer – profesjonalny masaż limfatyczny z podczerwienią.
·    Activ Spa Infrared – połączenie elektrostymulacji z sauną infrared, koloroterapią i kolagenem – NOWOŚĆ 2013 r.

Urządzenia te spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Ćwiczenia nie wymagają zbyt dużego wysiłku fizycznego, ale dają SZYBKIE i TRWAŁE efekty. Zalety ćwiczeń na urządzeniach Vacu Activ, to przede wszystkim zmniejszenie obwodu w dolnych partiach ciała (talia, brzuch, uda, pośladki) i redukcja masy ciała. Ponadto jako jedyny klub w Polsce posiada w swojej ofercie bieżnię antygrawitacyjną ALTER-G – mającą rewolucyjne zastosowanie zarówno w sporcie i fitnesie, jak również w rehabilitacji.
Bieżnia sprawdza się zarówno w profesjonalnym treningu i rehabilitacji sportowej, jak i w przypadku amatorów biegania, którzy chcą rozpocząć przygodę z bieganiem lub poprawić swoje osiągi nie narażając się na kontuzje. Jest to też alternatywa dla treningów podczas niesprzyjającej pogody. Urządzenia pozwala również przygotować się do sezonu narciarskiego oraz umożliwia podjęcie natychmiastowej rehabilitacji po urazach kończyn dolnych.

Zalety bieżni dostrzegł i rozpoczął treningi w TrainPerfect, Mistrz Europy – lekkoatleta Jan Ciepiela. Klub też wspólnie z mistrzami olimpijskimi z ATHLETES TEAM wspiera Fundację na Rzecz Sportu ZOSTAŃ MISTRZEM – której celem jest udzielenie pomocy młodzieży w realizacji jej celów sportowych.

Polecamy również seanse w saunie Infrared z panelami solnymi, a także tlenoterapię. Połączenie ćwiczeń fizycznych z seansami relaksacyjnymi daje niesamowite efekty zdrowotne, jak również sprzyja redukcji stresu i napięcia.


Klub jest  partnerem: OkSystem, FitProfit,
Akceptuje kartę: Flexi Pass Sodexo
Realizuje bony CadHoc

Dane teleadresowe:
TrainPerfect
ul. Piwna 24 (obok Pl. Bohaterów Getta)
30-527 Kraków
tel. 519 496 908
www.trainperfect.pl
e-mail: fitness@trainperfect.pl

trainperfect_ikona
trainperfect_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.