bajla_claim
Redakcja
19/04/2012

Twórcze warsztaty Bajla

Bajla to coś więcej niż firma szkoleniowa, szkoła tańca czy bawialnia dla dzieci. To miejsce spotkań, wszechstronnego rozwoju, odpoczynku i radosnej zabawy

Bajla została stworzona specjalnie dla kobiet. Naszym celem jest umożliwienie Wam i Waszym dzieciom rozwijania zainteresowań, zapewnienie przy tym wygody i wywołanie na Waszych twarzach uśmiechu, dlatego chętnie słuchamy wszystkich opinii i sugestii.

Podstawę Bajli stanowią ludzie. Każda z osób, która u nas pracuje, profesjonalnie i z prawdziwą przyjemnością przekazuje Wam swoje umiejętności, wiedzę i zaraża pasją do tego, czym się zajmuje. Spotkania z innymi kobietami, instruktorkami czy uczestniczkami warsztatów, dają szansę na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych, ciekawych znajomości.

Lokalizacja Bajli w sercu Krakowa, przy ulicy Starowiślnej, pozwala na łatwy dojazd z każdej części miasta i stwarza okazję do połączenia naszych zajęć ze spacerem nad Wisłą, słonecznym przedpołudniem w kawiarni, czy wyprawą na słynne, kazimierzowskie lody.

Korzystając z naszej oferty starannie dobranych, wartościowych kursów i warsztatów, dołączasz do grona innych aktywnych, kreatywnych, pełnych energii i pomysłów kobiet. Twoje dzieci w tym czasie zapraszamy na warsztaty radiowe, plastyczne, muzyczne, ruchowe, lub po prostu do kącika zabaw, gdzie pod opieką animatorki spędzą te kilkadziesiąt minut bezpiecznie i twórczo.

Coaching zawodowy oraz osobisty, który znajdziesz w naszej ofercie pod postacią indywidualnych sesji oraz zajęć grupowych, pomoże Ci osiągnąć konkretne rezultaty, dzięki systematycznej pracy, opartej na partnerskiej relacji pełnej zaufania.

Organizujemy także imprezy, na przykład przyjęcia urodzinowe dla dzieci, czy wieczory panieńskie. Ich główną zaletą są atrakcje przygotowane specjalnie dla Was, z uwzględnieniem Waszych upodobań i zainteresowań.

Spotkania z Wami to dla nas prawdziwa przyjemność. Z niecierpliwością czekamy na Was w jasnym, wesołym i przestronnym wnętrzu kamienicy przy ulicy Starowiślnej.

Do zobaczenia!

Kontakt:

BAJLA – twórcze warsztaty

www.bajla.pl

tel. 534583153
ul. Starowiślna 55/4
31-035 Kraków

bajla_claim
bajla_claim

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.