fit_ikona2
Ela Prochowicz
16/11/2014

Fit & Sport Show

15 i 16 listopada w Warszawie odbyły się targi Fit & Sport Show dla wszystkich osób zainteresowanych dietetyką i zdrowym odżywianiem. Goście mogli zapoznać się z innowacyjnymi treningami, ofertą ośrodków sportowych, spa i rehabilitacyjnych z całej Polski, posłuchać wykładów specjalistów i przede wszystkim dobrze się bawić

Impreza odbyła się w EXPO XXI – najlepiej rozpoznawalnym centrum wystawienniczym stolicy. Odwiedzający mieli dostęp do premier na rynku – akcesoriów i sprzętu sportowego, suplementacji i odżywek oraz specjalnej Strefy Edukacji i Aktywności. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w różnego rodzaju konwencjach prowadzonych przez wybitnych specjalistów wielu dyscyplin. Targi Fit & Sport Show to impreza dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny styl życia – zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów czy tych, dla których aktywność fizyczna jest po prostu sposobem spędzania wolnego czasu.

Program targów był bardzo zróżnicowany i obejmował pokazy, show, wykłady i zawody w różnych dziedzinach. Uczestnicy mogli wysłuchać wykładu Jacka Bilczyńskiego o zdrowym odżywaniu, prelekcji Jakuba Sobieckiego, dietetyka, członka Rady Naukowej Fundacji Wiemy Co Jemy, wziąć udział w otwartym treningu  Reebok Functional Interval z Robertem Czechem z Reebok University, maratonie Zumba Fitness organizowanym przez Stefana Jakóbczyka, zobaczyć pokaz Akademii Integracji – szermierka i koszykówka paraolimpijczyków na wózkach inwalidzkich, pokaz sportów walki (brazylijskie jiu jitsu, MMA, tajski boks), Copacabana Fight Club czy Fit&Jump – pokaz treningu na trampolinach. Odbyły się również III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Muscle Up, zawody PoTreningu.pl Beach Cup w kategoriach: bikini fitness kobiet, kulturystyka plażowa, bikini fitness kobiet debiutantki (pierwszy start), kulturystyka plażowa mężczyzn debiutanci (pierwszy start) czy zawody Fitness Authority Challenge w kategoriach: kulturystyka ekstremalna mężczyzn.

fit_ikona2
fit_ikona2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.