centralpark_ikona
Julia Nieznalska
14/04/2016

FIT trening w Central Parku

13 kwietnia w Central Parku w Nowym Jorku, w ramach promocji drugiej książki „FIT od Kuchni” oraz FIT Magazynu odbył się trening otwarty dla nowojorczyków, który poprowadził dietetyk i trener z Polski Jacek Bilczyński

W treningu, który, z planowanych dwóch godzin, przeciągnął się w kilkugodzinną „fit niedzielę” wzięło w sumie udział kilkaset osób.

– Weekend, piękna pogoda i Central Park złożyły się na wspaniałą aktywną niedzielę. Po treningu, na który przyszli głównie mieszkający w Nowym Jorku Polacy, zaczęły zgłaszać się do nas grupy nowojorczyków odpoczywających w parku, zainteresowane tym, co się dzieje i zadawać pytania o zdrowy styl życia – mówią dziennikarze FIT Magazynu.


Chętnie uczestniczyli w dodatkowych treningach, często prosząc o prezentację ćwiczeń, na przykład na zgrabne uda (panie) i wyrzeźbiony brzuch (panowie). Ćwiczenia nie były zbyt ciężkie, chciałem pokazać coś „dla każdego”, gdyż ćwiczyła z nami zarówno młodzież, rodzice z dziećmi, akrobaci występujący na co dzień na Brodway’u, ale też osoby starsze – relacjonuje Jacek, trener. – W ten sposób, zamiast jednego, poprowadziłem w sumie pięć treningów, które zajęły nam praktycznie cały dzień – dodaje.

Partnerami treningu w Central Parku była marka produkująca odzież termoaktywną i treningową Brubeck (www.brubeck.pl) oraz producent obuwia New Balance (www.newbalance.pl).

Fot. Olivia A. Davis
Postprodukcja: GaGa Studio
Produkcja i realizacja: PressFactory
Odzież treningowa (damska i męska): BRUBECK
www.brubeck.pl
Obuwie treningowe (damskie i męskie): NEW BALANCE
www.newbalance.pl

centralpark_ikona
centralpark_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.