reebokikona
Bluza NCL Outerwear
joanna
08/09/2011

Reebok Classics

Profesjonalny w każdym calu producent muzyczny, artysta i projektant – Swizz Beatz został niedawno dyrektorem kreatywnym działań prowadzonych dla Reebok Classics. Do sklepów w całej Polsce trafia właśnie odważna stylowa kolekcja Classic Lite, której leitmotivem jest lekkość

Koncept Lite to lekkość, z jaką możesz poruszać się w świecie mody stworzonym przez Swizz Beatza. Bezkompromisowość, odwaga w wyrażaniu siebie cechują nie tylko Swizza, ale też działania, które realizuje wspólnie z marką Reebok. Poznaj jedną z najgorętszych kolekcji w modzie ulicznej. Linia Classic Lite to designerskie sylwetki butów, jasne akcenty kolorystyczne oraz odważna stylistyka. Nowoczesne sylwetki butów Reebok zaprojektowane w oparciu o piankowe, ultralekkie podeszwy 3D Ultralite, zostały połączone ze skórą, zamszem lub nylonowymi materiałami.

Nowością w sezonie jesień/zima 2011 jest linia odzieży Classic Lite – propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Innowacyjne, inspirowane sportem stroje zawierają jakościowe technologiczne tkaniny zapewniające przepuszczalność powietrza, typowo sportową funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd. Dodatkowe korzyści zapewniają również tworzywa przyjazne środowisku, materiały regulujące poziom energii w organizmie, wkładki antybakteryjne, PlyDry czy tkaniny chroniące przed promieniami UV.

reebokikona
reebokikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.