ruszajsieikona
Letnie zestawy/fot. mat.prasowe
gamma
04/08/2011

Ruszaj się modnie!

Rolki, rower dla wszystkich, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu, albo piknikowe granie w badminton czy ostatnio totalnie popularne boule dla tych co wolą trochę mniej intensywnie spędzać letnie dni! Ruch to zdrowie, ale nie zapominajmy również o tym, że ruch to także dobry pretekst, aby założyć krótkie, ale wygodne szorty czy zwiewną sukienkę i zaprezentować swoje nowe bikini w najmodniejszych odcieniach sezonu!

Miłośniczki rowerowych wojaży i miejskich przejażdżek na longboard’ach ten sezon przetrwają dzięki krótkim denimowym szortom – w tym sezonie najlepiej wybrać  te ozdobione ciekawymi kwiatowymi printami, do tego koniecznie równie kwieciste bikini gdybyś podczas wycieczki niespodziewanie trafiła nad jeziorko … lub chociaż fontannę. Przed słońcem ochronią Cię okulary przeciwsłoneczne, pasujące kolorystycznie do Twoich sandałków – ten sezon należy do neonów, my proponujemy zestaw w odcieniach intensywnego amarantu. Nie zapomnij też o najmodniejszej w tym sezonie dżinsowej kamizelce, którą w razie totalnego upału możesz zdjąć i zaprezentować swoje nowe bikini!  Jeżeli w letnie dni wolisz raczej spacerować po mieście lub zorganizować wspólnie ze znajomymi piknik w parku, wybierz lekką, przewiewną sukienkę z cienkiego denimu. Do tego wygodne skórzane baletki, kolorowe pasiaste bikini i jasna chusta, którą można również wykorzystać jako kocyk dla niespodziewanych gości.

ruszajsieikona
ruszajsieikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 13/08/2019 18:18

    CytujSkomentuj

    Akurat za szortami nie przepadam ale inne z tych podanych tu propozycji są bardzo ciekawe. Ta błękitna sukienka jest niesamowita wprost. Bardzo lubię takie formy i mam w domu podobna, tylko fioletową. Jest teraz lato i można się cieszyć kolorami i słońcem.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.