Jacek_Bilczynski
Redakcja
07/05/2013

FIT jest sexy!

To pierwsza taka publikacja w Polsce! Praktyczny i atrakcyjny w swej zawartości i wyglądzie przewodnik po zdrowym stylu życia autorstwa najpopularniejszego dietetyka i trenera personalnego w Polsce – Jacka Bilczyńskiego

Trzy praktyczne rozdziały: Kuchnia, Aktywność oraz FIT na co dzień zabiorą czytelnika w świat tajemnic i sekretów, jakie kryją w sobie posiłki, które towarzyszą nam każdego dnia oraz aktywność fizyczna, której celem i ukoronowaniem ma być atrakcyjna i smukła sylwetka. Książka przeznaczona tak dla kobiet, jak i mężczyzn, czytelnicy znajdą w niej mnóstwo ciekawostek i przydatnych w codziennym życiu porad.

Książka przede wszystkim jest o stylu życia, obalamy w niej wiele mitów. Nie traktuje jedynie o treningu czy diecie. Położyliśmy bardzo duży nacisk na zwykle pomijane i niedoceniane tematy. Podpowiadamy m.in. jak pozbyć się nałogów, jak zadbać o kondycję włosów i skóry, poprawić odporność, wrócić do formy po świętach, czy jak pozbyć się kaca. Seks również nie umknął naszym rozważaniom. Innymi słowy, wszystko to, z czym spotykamy się w codziennym życiu. Chcemy pokazać, że FIT to nie tylko ciało, ale przede wszystkim codzienność – mówi Jacek Bilczyński, autor.

fot. Michał Wilczek, koszula i garnitur: Andre Grand, zegarek: Gino Rossi

Od 10 maja do 10 lipca książkę znajdziecie w każdym Empiku. Dołączona jest jako bezpłatny dodatek do każdego numeru EksMagazynu!

Jacek_Bilczynski
Jacek_Bilczynski

Komentarze Dodaj komentarz (8)

 1. Roksi89 12/05/2013 05:57

  CytujSkomentuj

  wygląda bardzo zalotnie;) bardzo fajnie, że nie tylko chodakowska w końcu będzie, która swoją drogą wcale nie jest jakaś specjalnie fit moim zdaniem, dobry pomysł na męskie wydanie mody na fit! popieram!

 2. Izka 03/07/2013 16:43

  CytujSkomentuj

  Super książka! Bardzo dużo merytorycznych rzeczy! A jakie zdjęcia ładne;) Ja miałam coś do popatrzenia, a mój mężczyzna od miesiąca trenuje interwały ;)

 3. Marta 07/07/2013 18:30

  CytujSkomentuj

  Kupiłam! Czytam!

 4. Olivia 16/07/2013 20:19

  CytujSkomentuj

  Kupiłam dziś w Empiku i już czytam od kilku godzin! Super pomysł, mam nadzieję, że pan Jacek już szykuje następną książkę:)) Ja zostałam wierną fanką!

 5. Kasia 25/07/2013 20:46

  CytujSkomentuj

  a ja w tej książce znalazłam super chlebek, który mogę jeść non stop, a skoro Jacek tak mówi, to jem i wiecie co? no właśnie nic:) można jeść do woli bez obawy, że za dużo węglowodanów i w dodatku super smakuje:) dzięki:)

 6. Emilia 26/07/2013 10:18

  CytujSkomentuj

  @Kasia – czy chodzi o chlebek ProBody? jeżeli tak, to ja też go uwielbiam!!! jako miłośniczka pieczywa bardzo często musiałam zmagać się z dylematem – chleb czy trzymać linię. A chlebek pomaga mi pogodzić te dwie sprzeczności :) I mogę go jeść nawet na noc :)

 7. Hanka 26/07/2013 14:17

  CytujSkomentuj

  Bardzo fajna i merytoryczna książka. W zalewie beznadziejnych publikacji gdzie są tylko kolorowe obrazki „FIT jest sexy” to prawdziwa perełka. Tytuł mi się nie podoba, ale ze względu na zawartość jestem w stanie to przeżyć :)

 8. Marysia 27/07/2013 10:40

  CytujSkomentuj

  Będzie ciąg dalszy, druga część, na przykład z samymi przepisami??? Na pewno będzie popularna, panie Jacku, proszę o tym pomyśleć !

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.