Dermiss_ikona
Julia Nieznalska
12/11/2011

Numer 1. w walce z cellulitem!

Jeśli myślimy o wyszczuplaniu za pomocą medycyny estetycznej, wybierzmy zabieg Lipomassage metodą endermologie oraz lipolizę iniekcyjną. Połączenie tych dwóch metod daje gwarancję szczupłej i pięknej sylwetki!

Lipoliza iniekcyjna jest nowoczesną, bezoperacyjną metodą redukcji tkanki tłuszczowej polegającą na bezpośrednim wstrzyknięciu substancji o nazwie fosfatydylocholina w widoczną tkankę tłuszczową brzucha, bioder, ud, pośladków oraz podbródka i brody – substancja ta rozbija komórki tłuszczowe. Jest to doskonała metoda dla pacjentów, którzy chcą się pozbyć nadmiernej ilości tłuszczu i jednocześnie chcą uniknąć procedury chirurgicznej – liposukcji. Przed lipolizą pacjentka konsultuje się z lekarzem, który sprawdza, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. U większości pacjentów najczęściej wystarczają 2-4 zabiegi w odstępach 3-6 tygodniowych. Po każdym zabiegu po około 3 tygodniach obserwuje się efekt redukcji tkanki tłuszczowej.

Endermologia to w 100 proc. naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika modelowania sylwetki, wzmacniająca tkankę łączną. To połączenie pracy trzech rodzajów rolek, z których każda ma ściśle wyznaczony cel – wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie z wyjątkowo dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Wykonywania rozbudowanych i zaawansowanych technik masażu możliwe jest dzięki unikatowemu systemowi rolek i podciśnień. Do dyspozycji mamy wiele programów, pozwalających dopasowanie odpowiedniego rodzaju do naszych potrzeb.

Jeśli zdecydujecie się Panie na endermologię w Dermiss Akademia Urody, przy 10 zabiegach, jeden Endermolift otrzymujecie gratis!

Dermiss Akademia Urody
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
godziny otwarcia: pon. – sb. 8.00 – 21.00

www.dermiss.pl
e-mail: dermiss@dermiss.pl

tel. +48 (12) 293 32 84

 

Powyższy materiał jest materiałem promocyjnym

Dermiss_ikona
Dermiss_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.