123nowezdrowie4
Redakcja
11/05/2012

Smukła na wakacje

Dieta, trening, nowe nawyki żywieniowe. To najważniejsze kroki do nowej, wymarzonej, smukłej sylwetki. Ale nie jedyne. Z pomocą przychodzą zabiegi, które poprawiają kondycję skóry, a przede wszystkim – dobre samopoczucie. Takie pakiety – dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swoje ciało ma krakowski DER-MED

Dzięki rewolucyjnej technice ENDERMOLOGIE®, marzenie wszystkich kobiet o pozbyciu się zbędnych zaokrągleń i nieatrakcyjnej „pomarańczowej skórki” stało się rzeczywistością. DER-MED wykonuje zabiegi ENDERMOLOGIE® najnowocześniejszym aparatem Cellu M6® Keymodule, produkcji znanej na całym świecie francuskiej firmy – LPG Systems®.
To zabieg, który w ostatnim czasie zyskał sobie wielu sympatyków, zwłaszcza wśród kobiet. Polega na rozbijaniu i usuwaniu złogów i zastojów limfatycznych. Wspomaga krążenie krwi i limfy oraz przyczynia się do dotlenienia tkanek i usunięcia metabolitów z organizmu. Wzmaga przy tym mikrokrążenie, które jest jednym z problemów powodujących cellulit.
Zabieg endermologii wykonywany w serii skutkuje poprawieniem gęstości i jędrności skóry, widocznym zmniejszeniem się nierówności skóry, usunięciem obrzęków.
Sam zabieg jest przyjemny, jak podkreślają pracujący w DER-MEDZIE fizjoterapeuci, powinien on odbywać się na granicy przyjemnego bólu – nigdy nie powinien być uciążliwy i nie do zniesienia. Aby poprawić skuteczność zabiegu, podczas masowania można wykonywać proste ćwiczenia, oczywiście pod czujnym okiem personelu. Po zabiegu zaś, warto skorzystać z oferowanych przez DER-MED profesjonalnych antycellulitowych kosmetyków, które wzmocnią efekty.


Endermologia to doskonały sposób na wymodelowanie sylwetki oraz redukcję cellulitu.

* usuwa cellulit,
* ujędrnia skórę,
* modeluje sylwetkę (likwiduje poduszeczki tłuszczowe),
* pobudza produkcję kolagenu (opóźnia efekty starzenia się skóry),
* zmniejsza retencję wody,
* zwiększa lipolizę,
* stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy,
* pobudza wymianę komórkową (przywraca prawidłowy metabolizm).

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Każda sesja ENDERMOLOGIE® trwa ok. 35 min., a jej zalecana częstotliwość wykonywania to 2 x w tygodniu, następnie 1 x w miesiącu. Podczas każdej sesji pacjentka zakłada specjalnie zaprojektowany kostium. Ciało poddawane jest masażowi mechanicznemu przy zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek, które umieszczone są w hermetycznej komorze i działają w połączeniu z podciśnieniem. Rolki masują skórę ruchem obrotowym wokół własnych osi, a także poprzez przesuwanie się względem siebie. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowaną fizjoterapeutkę.
Z zabiegu mogą korzystać wszyscy oprócz osób z: nieleczonym nadciśnieniem tętniczym, cierpiących na choroby nowotworowe, przepuklinę, zapalenia żył i stany zakrzepowe, pań w ciąży, osób mających tendencję do pękających naczynek i żylaków oraz osób o obniżonej krzepliwości krwi.

ZALECENIA PROFILAKTYCZNE:
* dla uzyskania pożądanych efektów wskazane jest wykonanie 10 – 20 zabiegów,
* seria zabiegów powinna być przeprowadzona w odpowiednio zaprogramowanym czasie: 2 x w tygodniu, natomiast późniejsze zabiegi podtrzymujące 1 x w miesiącu,
* aby otrzymać optymalny efekt drenujący zaleca się wypijanie 2,5 l płynów-wody mineralnej nie gazowanej, herbatek ziołowych, soków owocowych i warzywnych dziennie,
* odpowiednio dobrana dieta oraz rehabilitacja ruchowa pomagają w osiągnięciu szybszych i długotrwałych efektów.

Z zabiegów endermologii możecie skorzystać w DER-MEDzie w Krakowie, przy ul. Krzywej 8.

Więcej o ofercie DER-MEDu przeczytacie na stronie: www.dermed.pl

123nowezdrowie4
123nowezdrowie4

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.