Przewodnik po zdrowym stylu życia
Ela Prochowicz
13/03/2012

Mamy dla Was płytę DVD!

Z najnowszym, 9. numerem EksMagazynu, mamy dla Was niespodziankę – „Przewodnik po zdrowym stylu życia” w formie płyty DVD. Znajdziecie na niej przepisy, jadłospisy w stylu FIT, filmy z gotowaniem „na ekranie” i treningiem! Jako ekspert – Jacek Bilczyński

Co jeść, żeby czuć się dobrze, a czego unikać, jak sprawić, żeby codzienne czynności przybliżały nas do pięknego, a przede wszystkim zdrowego wyglądu? Jak przygotować smaczne i niskokaloryczne posiłki? Jakie ćwiczenia można wykonywać nawet bez wizyty na siłowni, a z korzyścią dla organizmu? Tego, jak i dziesiątek innych rzeczy, które pomogą Wam osiągnąć wymarzoną kondycję fizyczną i smukłą sylwetkę, dowiecie się z naszej płyty DVD – „Przewodnik po zdrowym stylu życia”, która specjalnie dla Was dołączona jest do najnowszego numeru!

Płyta powstała przy współpracy z jednym z najpopularniejszych dietetyków i trenerów w Polsce - Jackiem Bilczyńskim – odpowiedzialnym za merytoryczną stronę publikacji, Michałem Wilczkiem – niezwykle utalentowanym autorem zdjęcia okładkowego płyty i filmów (co możecie sami zobaczyć, oglądając jego prace) oraz producentem chrupkiego pieczywa - Wasą. Serdecznie polecamy i mamy nadzieję, że nasza płyta przyda Wam się w codziennym życiu w stylu FIT.

Przewodnik po zdrowym stylu życia
Przewodnik po zdrowym stylu życia

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Ala 13/03/2012 11:12

    CytujSkomentuj

    bardzo fajny pomysł z gotowaniem, w dodatku z fajnymi filmami, choć i tak nie będzie mi się chciało tak gotować, to miło popatrzeć;)

  2. Dagmara 29/01/2019 15:33

    CytujSkomentuj

    Czy to wydanie z płytką jest jeszcze jakoś dostępne, droga Redakcjo? Jeśli to możliwe to bym poprosła o podanie jakiegoś kontaktu pod moim postem z namiarami na wpłatę. Bardzo chętnie wezmę, nawet dwie sztuki. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.