Aneta_Strelau-ikona
Kalina Samek
28/01/2018

Wyniki konkursu z Dietetyką Kliniczną Strelau

Przedstawimy wyniki konkursu, który organizowaliśmy wraz z Dietetyką Kliniczną Strelau. Oto one!

I MIEJSCE:
Droga redakcjo Sukces jest Kobietą oraz Pani Aneto Strelau!
Ucieszyła mnie bardzo oferta Waszego konkursu! Kiedy ją przeczytałam, od razu pomyślałam o mojej mamie. Szczerze, do konkursu nie chcę zgłosić siebie, tylko właśnie ją i w głębi serca mam nadzieję, że regulamin tego nie wyklucza (przeczytałam go uważnie, ale dalej mam wątpliwości).
Od niedawna śledzę Sukces jest Kobietą oraz Panią dietetyk Anetę Strelau. Od niedawna też zaczęłam myśleć poważnie o zdrowiu mojej mamy, myślałam nawet o prezencie dla niej w postaci pierwszej wizyty u dietetyka!
MOJA MAMA
Moja mama jest wspaniałą kobietą, w swojej wymagającej pracy osiągnęła bardzo dużo, dużo też ją to kosztowało. Stresująca praca i panująca w niej gęsta atmosfera spowodowały, że za 2 miesiące zdecydowała się przejść na wczesną emeryturę. Mimo stresu, RZUCIŁA PALENIE. Nie rzuciła jednak niezdrowych nawyków żywieniowych, a palenie ZNACZĄCO pogorszyło sprawę. Nie ma czasu zjeść porządnego śniadania, uwielbia zajadać się MAJONEZEM, ze stresu je dużo, szybko i niezdrowo. Patrzę jak MĘCZY SIĘ ze świeżo przybranymi nowymi kilogramami i ze stresem. ZATRACIŁA SWOJĄ KOBIECOŚĆ.
Dlaczego postanowiłam zrobić coś w kierunku zmiany jej diety?
Proste. Bo chcę żeby była zdrowa, chcę żeby dieta wpływała na jej dobre samopoczucie oraz jej poczucie wartości (jest też po rozwodzie).
Wiem, że samej siebie NIGDY nie zgłosiłaby do konkursu. Jak wielu kobietom w Polsce, brakuje jej czasu NA SIEBIE. Sama próbowała wprowadzać jakieś zmiany, pije dużo wody, zdarza jej się zdrowa przekąska, ale to za mało. Potrzebny jest jej ktoś, kto powiedziałby jej o zagrożeniach niezdrowej diety (których niby jest świadoma) oraz ktoś, kto zajął by się tym profesjonalnie.
Serdecznie dziękuję wam za organizację takiego konkursu!
Z wyrazami sympatii,
Iza (nazwisko do wiadomości Redakcji)
Zgłoszona: Marzanna (nazwisko do wiadomości Redakcji)

II MIEJSCE
Nie sądziłam, że powrót do formy po urodzeniu dziecka będzie tak trudny i wymagający. Nieregularny sen i równie nieregularne posiłki (nie zawsze najzdrowsze) niestety nie pomagają ;) Wiem, że warto zmienić dietę na zdrową, przed ciążą taka była moją codziennością, a teraz chyba będę potrzebowała wsparcia eksperta, takiego, które zmotywuje do działania i pracy nad efektami. Mam nadzieję, że Pani Aneta zdecyduje się pomóc młodej (no nie aż tak młodej, bo 33-letniej ;) ) mamie. Pozdrawiam serdecznie!

III MIEJSCE
Niektórzy uważają, że najlepszym czasem na zmiany jest nowy rok, urodziny czy inna ważna data. Moim zdaniem, najlepszym czasem na zmianę, zwłaszcza diety na zdrową i taką, która nie będzie szkodziła, a pomagała, jest CZAS TERAŹNIEJSZY. Dlaczego warto to zrobić? Żeby poczuć się lepiej, poprawić zdrowie i wygląd i móc śmiało powiedzieć, że jest się z siebie dumnym! I odniosło się sukces!

MĘŻCZYZNA – zwycięzca:
Próbowałem kilku super diet i jak to zwykle z super dietami bywa, efekty były super i bardzo krótko. Zawsze wracam do stanu „sprzed diety” i zrozumiałem, że tylko pomoc specjalisty może to zmienić. To trudna dla mężczyzny decyzja, mam nadzieję, że nie stchórzę i udam się do Pani Dietetyk, jeśli wygrałbym konkurs ;)


Jednocześnie informujemy Was, że będziemy na bieżąco śledzić zmagania zwycięzców ze złymi nawykami żywieniowymi. Wszystko dzięki współpracy z Anetą Strelau, dietetykiem klinicznym, bohaterką 4. edycji książki „Sukces jest Kobietą”.


Aneta_Strelau-ikona
Aneta_Strelau-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.