seksikonanew123.3
Ela Makos
16/03/2016

Seks zamiast spaceru

Ruch to zdrowie. Zamiast spaceru czy porannego joggingu można jednak wybrać seks. Co może wynikać z tej zamiany?

Zacznijmy od tego, że sporo ponad 90% badanych Polaków twierdzi, że nie ma lepszego sposobu na przekazanie pozytywnych uczuć swojemu partnerowi niż dotyk. Niewiele mniej traktuje go jako symbol bliskości i intymności. Pozostaje jedynie poddać się tym sugestiom. Warto zatem wyłączyć telefony i skupić się wyłącznie na sobie nawzajem. Być może przy tej okazji uda się również odnaleźć zupełnie nowe miejsca na mapie swoich ciał. Pozwoli to zwiększyć intensywność doznań i zagwarantować sporą dawkę przyjemności.

Oprócz przyjemnych doznań zyskujemy także wiele innych korzyści. Jak seks może wpływać na nasze ciało? Okazuje się, że może on mieć dobroczynny wpływ na cały nasz organizm. Wybierając jazdę na rowerze z pewnością zyskamy dobrą kondycję i jędrne pośladki. Choć wizja rzeczonych pośladków wydaje się być zachęcająca to są także inne rodzaje aktywności fizycznej. Długie spacery poprawiają krążenie, dotleniają organizm i pozwalają na relaks. Stanowią one równie ciekawą perspektywę. Podobnie jak jogging, który wspiera układ immunologiczny i pozwala zadbać o ogólną sprawność organizmu. Porównajmy jednak te aktywności z seksem.

Miłosne uniesienia nie tylko ujędrniają skórę czy poprawiają krążenie, ale pozwalają także uregulować ciśnienie. To jednak nie wszystko. Dzięki nim możemy również oczyścić swój umysł i wzmocnić całe ciało. Do tej listy warto dopisać też dobre samopoczucie i spalanie kalorii! Badania sugerują, że intensywne zbliżenia pozwalają spalić sporo ponad 100 kalorii. Wybór wydaje się być zatem oczywisty!

Skoro już mowa o statystykach i zbliżeniach to nie zapominajmy, że warto czasami oderwać się od rutyny i spróbować czegoś nowego. Nieco ponad połowa kobiet i blisko 70% mężczyzn chciałoby, aby ta druga płowa była bardziej pomysłowa. Inwencja w tej dziedzinie jest jak najbardziej w cenie.

Źródło: www.prasoweinfo.pl

seksikonanew123.3
seksikonanew123.3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.