produktyfitness grafika5
Ela Makos
10/05/2016

Przygotuj figurę na lato

Zacznij budować swoje piękne ciało już teraz i bądź gotowa na wyjście na plażę, czy to w lipcu nad Bałtykiem, czy to w grudniu na Mauritiusie

Choć może się wydawać że mamy jeszcze trochę czasu, ale wdrożenie rutyny fitness wcześniej pomoże ci zbudować nowe, trwałe nawyki i wprowadzić zdrowszy styl życia. Próbowanie na siłę i w pośpiechu na kilka tygodni przed latem będzie cię tylko stresować, i może przynieść rozczarowanie z powodu braku rezultatów.

David Hill, profesjonalny zawodnik MMA mówi: „…Budowanie zdrowego stylu życia powinno być dokładnie tym – stylem życia – nie czymś, co zmienia się u nas wraz z porami roku …”

Aby pomóc ci w powracaniu do pięknego ciała na lato, wybraliśmy kilka naszych ulubionych produktów wspomagających aktywność fizyczną.

ZMAKSYMALIZUJ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ. Ćwiczenia są kluczowym składnikiem wszystkich skutecznych programów fitness, ale czasami nasze ciało się buntuje, szczególnie jeśli wprowadzamy intensywne ćwiczenia po raz pierwszy. Energia, wytrzymałość i proste metody są wszystkimi niezbędnymi składnikami stylu fitness, które pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty.

Aby być pewnym, że wyzwanie, którego się podjęliśmy, będzie dla nas bezbolesne, produktyfitness.pl oferuje ci szeroką gamę produktów, które zaspokajają indywidualne potrzeby przy jednoczesnym promowaniu zdrowego stylu życia. Taka jest nasza filozofia.

PROSTE ROZWIĄZANIA. Wiemy, że wystarczająco trudne jest zaciąganie siebie samego do siłowni, nie mówiąc już o tym, że większość z nas ma problem aby prawidłowo korzystać z wymyślnych maszyn. Trzy wygodne produkty z naszej linii przyczyniają się do tego, że gubienie wagi i budowanie sylwetki stanie się trochę łatwiejsze:
Forever Lean: mądrze zaprojektowane kapsułki roślinne zawierają błonnik, białka i niezbędny do odchudzania chrom. Zacznij odżywiać się zdrowej i naucz się zbilansowanej diety.
Forever ProX2: oprzyj się pokusie podjadania byle czego, byle kiedy. Od dziś zaopatruj się w doskonałe i smaczne batony energetyzujące. Noś je zawsze w torbie sportowej i wzmocnij się kiedy trenujesz lub kiedy jesteś na wycieczce w górach.

ENERGIA. Trudno się zmuszać, kiedy czujesz się słaba i zmęczona po ciężkim dniu, ale aktywność fizyczna to jest to, czego potrzebujesz aby rozjaśnić umysł. Unikaj kuszących drzemek po pracy i zamiast tego wybierz jeden z produktów stawiających na nogi przed wyjściem na rower:
ARGI+: zawiera L-argininę i kompleks niezbędnych witamin do jej przemiany. Ten pyszny napój jest dostępny w saszetkach – idealny do wsypania do wody w butelce. 
FAB Forever Active Boost – przepyszny napój energetyzujący z baterią witamin i kompleksem ADX7 dający siłę na długo.

WYTRZYMAŁOŚĆ. Właśnie udało ci się wdrożyć nowy zwyczaj rutynowego treningu, gdy nagle czujesz jakbyś zaczęła tracić entuzjazm. Być może twoje stawy lub mięśnie zaczynają stawiać opór lub masz problemy z zauważeniem rezultatów, które sobie wymarzyłaś; bez względu na przeszkodę, bądź pewna że się nie poddasz. Pokaż innym, na czym polega wytrzymałość, właśnie poprzez przełamywanie barier. Mamy nawet kilka produktów, które mogą pomóc:
Aloe Heat Lotion: Czyli emulsja rozgrzewająca na bazie Aloe vera, która łagodzi bóle mięśni po treningu i niweluje działanie kwasu mlekowego jeśli użyta przed treningiem.
Forever Lite Ultra: Unikaj słodkich, wysokokalorycznych przekąsek i spróbuj nasz smaczny, odżywczy, niskokaloryczny koktajl czekoladowy lub waniliowy. Forever Lite Ultra nadaje się jako dodatkowy posiłek dożywiający organizm przy wysiłku fizycznym lub jako wysokobiałkowy zamiennik jednego z posiłków, kiedy chcemy zgubić wagę.

Forever F.I.T. PROGRAM.

Jeśli nadal starasz się wdrożyć dla siebie spójny system kontroli wagi, to dlaczego nie spróbować naszego programu odżywczego F.I.T. ?

Ten zaawansowany plan żywieniowy został zaprojektowany, aby pomóc Ci wyglądać i czuć się lepiej w zaledwie trzech krokach:

Clean9: Zmieniamy sposób myślenia o oczyszczaniu i odchudzaniu. Clean9 pomoże Ci wyglądać lepiej i czuć się świetnie, będąc jednocześnie pierwszym krokiem do transformacji. Opierając się na Forever Aloe Vera Gel – czyli miąższu z wnętrza liścia Aloesu, gwarantujemy zbilansowany program odżywczy, który pozwoli ci zobaczyć realne wyniki w zaledwie dziewięć dni.

F.I.T.1: Clean9 może zapewnić ci rezultaty szybko, ale trzeba je potem utrzymać. Pakiet F.I.T.1 oferuje możliwość osiągnięcia tego celu poprzez połączenie optymalnej porcji suplementów z łatwym do zastosowania krok po kroku przewodniku odżywiania i ćwiczeń fizycznych.

F.I.T.2: Po osiągnięciu celów wytyczonych w programie F.I.T.1, przychodzi czas, by zmotywować swoje ciało na całego i osiągnąć optymalne rezultaty: zbudowanie pięknej sylwetki.

Każdy program możesz zrobić sam, bez pomocy trenera, my oferujemy bezpłatne konsultacje i wsparcie na każdym etapie twojej transformacji.

produktyfitness.pl
Marzena Sroka, Certified Nutrition, Health and Diet Specialist,
telefon 570-716-159,

produktyfitness grafika5
produktyfitness grafika5

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.